Середньовічне спадщина. Тур по замках Західної України (3 дні)

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
від 2900грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Тур по замках Західної України – це насичена екскурсійна програма для тих, хто хоче доторкнутися до історії Середньовіччя. Всього за три дні Ви отримаєте стільки вражень, що вистачить на весь рік. Не забудьте фотоапарат!

Ви побачите Свірж, Рогатин, Тернопіль, Теребовлю, Збараж, Кременець, Почаїв, Дубно, Луцьк та інші міста і села Західного краю. Кожне з цих місць зберігає спогади тисячолітньої давності. Замки, палаци в стилі Ренесансу, церкви, музеї і дендропарки. Всього і не перерахуєш. Навіщо їхати в Європу, коли зовсім поруч стільки цікавих місць ?!

Дата: За запитом, в будь-який день

Програма туру

1-й день

8:20 зустріч з гідом на ж / д вокзалі у Львові.

Першим ми відвідаємо Свірзький замок – один з найбільш нетипових замків Західної України. Замок, який ви могли бачити в фільмі “Д’Артаньян і три мушкетери” у вигляді Бетюнського монастиря, де гинуть Констанція і Міледі. Замок кілька разів реконструювався. Кожен новий власник (а їх тут було чимало) намагався внести у внутрішнє і зовнішнє оформлення щось своє.

Переїжджаємо в Рогатин, який став відомий з часів нападу в 1520 році татар, які захопили в полон місцеву дівчину Настю Лісовську, продану в гарем султана Сулеймана II під ім’ям Роксолана. Ви побачите пам’ятник Роксолані, площа, костел Св. Миколая, церква Св. Духа, яка вважається одним з 10 таких дерев’яних храмів України. Храм вдалося зберегти в первозданному вигляді 400-річної давності.

Обід в кафе.

Далі – екскурсія в Бережанський замок , де жило польська родина Синявських. Над модернізацією замку попрацював французький інженер Гійом Левассер де Боплан. Також з екскурсією ви прогуляєтеся і по Бережан. Побуваєте на ринковій площі міста, на якому стоїть міська Ратуша, побачите комплекс Вірменської церкви, церква Святої Трійці, костел Різдва Діви Марії і інші цікаві місця.

Теребовля – стародавня столиця Теребовлянського князівства, згадуваний якого ви можете зустріти, читаючи “Повість временних літ”. Її ви також відвідаєте з екскурсією.

Переїзд до Тернополя. Поселення в номери з вигодами, комфортного готелю 3 *.

* Якщо ви хочете поїхати в тур, але у вас немає компаньйона, ми можемо спробувати підшукати вам підселення. На жаль, ми не завжди можемо гарантувати підселення. В цьому випадку, не пізніше, ніж за 3 дні до початку поїздки, вам потрібно буде доплатити за одномісне розміщення.

** Туркомпания має право замінити готель на інший готель рівній категорії без попереднього повідомлення туриста. </Em >

2-й день

Виселення з готелю. Сніданок в ресторані готелю.

Вирушаємо на ранкову екскурсію по Тернополю . Місто, заснований Яном Тарновським, сильно нагадує Львів. Але значно дешевше 🙂 Ви подивіться церква Воздвиження Хреста, Тернопільський замок, побудований в 1540 році, парк Т. Шевченка, греко-католицьку церкву Непорочного Зачаття (в ній, першої в західному регіоні, почали проводити служби англійською мовою). Пам’ятник Данилу Галицькому, пам’ятник Івану Франку, а також огляньте будинку міської забудови, які збереглися тут ще з часів Австро-Угорщини.

Екскурсія в місто легенд – Збараж . У старій частині міста ви побачите костел Св. Антонія ордену бернардинів. І, звичайно ж, свої ворота нам відкриє Збаразький замок , який був свідком основних історичних подій козацької доби.

Обід.

Переїзд в Вишнівець, де ви відвідаєте Вишневецький палацовий комплекс з елементами французького ренесансу. Палац вважається одним із самих мальовничих комплексів в Україні. Часто його можна зустріти під назвою “волинський” або “польський Версаль”.

Прямуємо в Кременець . Уздовж річки Ічви, серед пагорбів і крутих скель, вишикувалися садиби, будинки, храми, єзуїтський колегіум, приватні оселі на пагорбах, давнє єврейське і польське кладовища, козацькі могили і навіть ботанічний сад – один з найстаріших на території сучасної України. Ви підніметеся на гору Бона і побачите залишки колись могутньої фортеці польської королеви і великої княгині литовської Бони Сфорци. Замок носить ім’я королеви, яка прославилася особливою жорстокістю.

Поселення номера готелю. Вільний час.

3-й день

Сніданок в готелі.

Екскурсія в одну з найбільших святинь православного світу – Почаївську Лавру. Потім прямуємо в Білокриниці. Там подивимося палац в англо-готичному стилі, який належав роду Збаразьких. У 1705 році в будівлі гостював гетьман Мазепа. Поруч з палацом знаходиться графський дендропарк.

Далі нас чекає екскурсія в Дубенський замок XV-XVIII ст. Ви відвідаєте палац князів Острозьких, Любомирських та надбрамний корпус, Луцька брама XVI ст., Синагогу XVI ст., Спасо-Преображенську церкву XVII ст., Свято-Юріївська церква XVII ст., Монастир кармеліток XVII ст., Костел бернардинів і келії XVII ст ..

Обід в кафе.

Екскурсія в Луцькому замку – одному з найбільших і найстаріших замків країни. На території замку працює безліч цікавих експозицій: музей живопису, книги, дзвонів, а також виставки “Арсенал” і “Камера тортур”, які ви обов’язково відвідайте. Після екскурсії по замку рекомендуємо туристам з Харкова поїзд з Луцька №128.

Екскурсія по Луцьку. Прогулянка по головній пішохідній артерії міста – вулиці Лесі Українки, пам’ятника архітектури XIX століття. Кажуть, вулиця чимось нагадує київський Хрещатик, тільки миниатюрнее. Перевіримо? 🙂

Трансфер на ж / д вокзал. Виїзд додому.

Додаткова інформація

Тривалість екскурсії: 3 дня.

Вартість екскурсії: 2900 грн.

Що входить в екскурсію:

  • транспорт;
  • екскурсії;
  • вхідні квитки;
  • харчування: 2 сніданки;
  • страховка.

У вартість не включені: обіди

Де проходить

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг