Скарби Волині

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
від 1970грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Запрошуємо вас поринути в атмосферу містики, романтики, давнину і відкрити завісу таємниць історії. А їх, повірте, більш ніж достатньо в мальовничому унікальному куточку нашої країни – на Волині. Саме там розташована Острозька Академія – колиска слов’янської писемності; звідти родом і перше українське Євангеліє. І там же знаходиться найзагадковіше фортифікаційна споруда України – Тараканівський форт. Також вас чекають Тунель кохання, середньовічні замки, цікаві розповіді нашого гіда і враження на рік вперед. Готуйте фотоапарати і приєднуйтесь до нас.

Дата: За запитом, в будь-який день

Програма туру

07.00 Виїзд автобусом з Києва

День 1

 Тур по Україні: Тунель кохання + замки Волині

У програмі дня:

Острог – один з найстаріших міст України, вотчина князів Острозьких. Під час екскурсії по місту відвідаємо Державний історико-культурний заповідник “Острог”: Острозький замок XIV століття, Острозьку академію .

Комплексний обід в м Острог.

Переїзд в Культурно-археологічний центр “Пересопниця” – батьківщину українського Євангелія. Зведений до 450-річчя від часу створення Євангелія. Тут розміщені, зокрема, Музей Першокниги, експозиції про історію Пересопниці часів Київської Русі, а також музейний комплекс під відкритим небом «Княже місто». Побувавши тут, Ви можете ознайомитися з побутом жителів княжого міста періоду XII-XIII століття, адже тут реконструювали садибу того часу, а також фортифікаційні споруди.

Заїзд на найромантичніше місце України ” тунель Любові “

Поселення в ГК “Софія” / ГК “Айвенго” (біля м Рівне)

День 2

Луцький замок

Сніданок.

У програмі дня:

Переїзд в місто Луцьк, огляд замку Любарта. Луцький замок – один з найдавніших пам’ятників міста Луцьк. Кам’яний Верхній замок – яскравий приклад фортифікаційної архітектури XIV ст. Закладено його останнім князем Галицько-Волинського князівства Любартом у 1340-1384 роках, з більш пізніми прибудовами і реставрацією дійшов до нашого часу. За місцевими легендами, Луцький замок з’явився (був добудований на місці фортеці) в результаті одруження відомого в ті часи литовського князя на місцевій княжні. Ім’я князя – Вітовт Любарт, тому зараз замок називають замком Любарта. На даний момент на території замку розташовані музей книги, музей дзвонів, художній музей.

Комплексний обід в м Луцьк

Тараканівський форт

Дубенський замок – один з найцікавіших замків Волині. Знаменитий скарбами, які тут зберігалися в XVI-XVІI ст., Легендами, підземними ходами. На території замку розмістилися відразу два палаци: палац князів Острозьких і князів Любомирських. На території є кузня, в якій займаються реконструкцією; є місця для стрільби з лука.

Відвідування фортифікаційної споруди « Тараканівський форт». Сучасна кінолокація, тут знімають багато фільмів. За час війни форт мав оборонне значення.

23.00 Орієнтовний повернення до Києва.

Додаткова інформація

Вартість:

  • дорослий – 1970 грн.
  • дитина до 12 років – 1750 грн.
  • одномісне розміщення – 2380 грн.

У вартість входить:

  • Харчування за програмою
  • Екскурсії
  • Вхідні квитки
  • Проживання
  • Транспортний супровід

Оплачується додатково:

  • Особисті витрати
  • Додаткове харчування

Партнер туру

Де проходить

Маршрут: Київ – Острог – Клевань-с. Пересопниця – Луцьк – Дубно – Тараканів – Київ

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг