Стамбул та відпочинок в Болгарії (5 днів)

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
від 4259грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Запрошуємо відправитися в комфортний п’ятиденний тур до Стамбулу і Болгарію без нічних переїздів!

Переваги туру

  • Екскурсії по Несебиру, Стамбулу, Велико-Тирново і Бухаресту у вартості

Дата: За запитом, в будь-який день

Програма туру

1-й день

Виїзд з Одеси (можна приєднатися також з Ізмаїла). Перетин кордону.

Переїзд в Варну, заселення в готель. Відпочинок.

2-й день

Сніданок та виселення з готелю.

Сьогодні вас чекає один з найстаріших і мальовничих міст Болгарії – Несебир. Місто-острів з вузенькими брукованими вуличками, рибальськими будиночками під червоною черепицею, древніми маленькими церквами.

Несебр

У вільний час ви можете посидіти на відкритих терасах над морем попиваючи вино і насолоджуючись стравами болгарської кухні, купити сувеніри і срібні прикраси, погуляти або відправитися на факультативні екскурсії.

1. Морська прогулянка (13€/10€) уздовж узбережжя з екскурсоводом. На тлі сучасних курортів болгарського узбережжя Несебр виглядає ще загадковіше. З сушею його сполучає лише одна дорога …

2. Дегустація чорноморських вин (18€/16€). Любителям вина – шанс зазирнути у підвал, де бродить чудовий напій, доторкнутися до дубових бочок, які десятиліттями зберігають таємницю вина, а потім посмакувати саме болгарське літо на дегустації.

Переїзд до Туреччини.

Візантійський Константинополь, потім столиця Османської імперії… Стамбул – це шматочки історії і сучасні хмарочоси, контрасти і вражаюча краса, витонченість і велич.

Поселення в готель.

Вільний час на відпочинок або Turkish night (48€/38€). Занурення в атмосферу турецької ночі з танцем живота, вечерею з традиційними стравами турецької кухні та напоями (включаючи алкоголь). А потім – дискотека під європейську і турецьку музику, де можна виплеснути свої емоції від цього незабутнього вечора і самим пуститися в танок.

Ніч в готелі.

3-й день

Сніданок.

Екскурсія по Стамбулу. За кілька годин ви побачите Блакитну мечеть, іподром, лазні Роксолани, міст через Босфор, палац Топкапи… Місто розчиниться перед вами немов скарбниця султана, повна чудес, чарівних витворів культури, несподіваних відкриттів.

Не забудемо про сувеніри та покупки. У програмі екскурсії відвідування торгового центру з виробами зі шкіри та хутра, якими славиться Туреччина.

Стамбул

Факультативні екскурсії:

1. Айя-Софія і Цистерна Базиліка (21€/13€ + вх. квиток). Один з найбільших храмів в світі, Айя-Софія – величний шедевр візантійської архітектури. Звідси посли князя Володимира несли християнство на Русь. Колони, мозаїки, розписи заворожують мандрівників століттями. Як і безліч містичних історій і легенд. Цистерна Базиліка – гігантська підземна споруда візантійців, сховище питної води. У той же час дуже красиве місце, так як колони для підтримки стель бралися від зруйнованих грецьких храмів.

2. Палац Топкапи (18€/10€ + вх. квиток). Тут на протязі 4 століть творилася політика Османської імперії. А в гаремах тримали красунь з усього світу.

3. Екскурсія “Слід великої любові” (21€/13€). Знайома нам історія кохання імператора і його дружини. Зараз її сліди – це велична мечеть Сулеймана і усипальниця Роксолани. Єдина гробниця, збудована в честь жінки.

4. Прогулянка по Босфору (30€/21€). Морська прогулянка на кораблику по протоці, що розділяє Європу і Азію. З моря видно вілли мільйонерів, мінарети і мальовничі пагорби.

5. 1000 і 1 ніч (13€/10€ + вх. квиток). Турецька ніч в культурному центрі “Hodjapasha” з танцем дервішів – це не шоу, а молитва в танці. Тут немає випадкових рухів і все пов’язане.

Ніч в готелі.

4-й день

Сніданок. Виселення.

Переїзд у Велике Тирново. Місто на трьох пагорбах – столиця Другого Болгарського царства, колиска мистецтва, в 14 столітті було зметене з лиця землі турками, а потім відбудоване заново. Радимо відвідати палацовий комплекс на пагорбі Царевець (+ вхідний квиток) з прекрасним видом.

Велико Тырново

Вільний час або факультативна екскурсія до Арбанасі (21€/19€). Зараз це мальовниче селище з кам’яними будинками, оповитими виноградною лозою, і напівтемними церквами. Тут на вас чекає не тільки прогулянка, але і щедра вечеря з національних страв, звичайно ж, з домашнім вином.

Переїзд в Бухарест. Поселення до готелю. Відпочинок.

5-й день

Сніданок. Виселення з готелю.

Бухарест

З ранку ви підете на екскурсію по Бухаресту. Чимось він нагадує Стамбул, теж будучи містом контрастів, східного колориту і західних віянь. Ви помилуєтеся площами Конституції і Революції, монументальною будівлею уряду, а також палацом першого румунського короля, де зараз розташовується Музей мистецтва.

Переїзд в Україну. Час прибуття в Ізмаїл – 22:00, в Одесу – 1:50 (орієнтовно, залежить від оперативності перетину кордону).

Додаткова інформація

Вартість: від 4259 грн.

У вартість входить:

  • Проїзд на туристичному автобусі по всьому маршруту
  • Екскурсії по програмі
  • Проживання в готелі
  • Сніданки

У вартість не входить:

  • Обов’язковий турпакет – от 21 €
  • Факультативні екскурсії
  • Візова підтримка
  • Консульський збір

Партнер туру

Де проходить

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг