Старожитності Сіверщини. Історичний тур по Чернігівщині (3 дні)

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
від 2800грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Існує думка, що всі основні історичні пам’ятки України зосереджені в Києві та на Заході країни. Ніби як на Сході та Півночі дивитися особливо нема чого. Це помилка легко спростувати – досить побувати на триденної екскурсії «Старожитності Сіверщини».

Стародавній Чернігів і не менш древній Новгород-Сіверський, де чути ще плач Ярославни. Храми Козельця і ​​Седнева, у кожного з яких містична, історія. Стоянка первісної людини в Мезині і гетьманська столиця Батурин. Це тільки частина дивовижних і красивих місць, які Ви зможете побачити в цьому турі по Україні!

Дата: За запитом, в будь-який день

Програма екскурсії:

Першим на маршруті ви побачите собор Різдва Богородиці, розташований в маленькому місті Козелець . Побудований він був на замовлення матері Олексія та Кирила Розумовських, Наталії, яка таким чином вирішила віддячити Богові за щасливу долю її синів. У соборі знаходиться гігантський п’яти-ярусний позолочений іконостас, висотою 27-метрів, а також одна з найвищих дзвіниць в Україні.

Більшу частину першого дня туру Ви проведете в Чернігові . Список пам’яток тут такий, що за пару годин не впоратися. Древній Вал, Будинок Мазепи, Спасо-Преображенський собор, Борисоглібський собор, Колегіум, Пам’ятник Хмельницькому, П’ятницька церква.

Обід і … продовження екскурсії: Чорна Могила, Болдина гора, Курган Гульбище, Антонієві печери, Троїцький собор.

У 25 кілометрах на північ від Чернігова, на березі річки Снов, розташоване містечко Седнєв . Він знаменитий не тільки мальовничими місцями, немов створеними для того щоб лягти на полотно художника, а й історичними об’єктами. Одна з головних родзинок Седнева – Георгіївська церква. Вона була побудована ще в домонгольські часи з дерева, без єдиного цвяха! Саме тут проходили зйомки фільму «Вій» (того, який з Леонідом Куравльовим в ролі Фоми), тому в народі її з тих пір називають «Вієвський».

Після відвідин джерела Свята Криниця, де рекомендують набрати чистої та цілющої води, Вас чекає переїзд в Новгород-Сіверський і поселення в готель. Вечеря.

Другий день маршруту почнеться з екскурсії по Новгород Сіверському. Це найпівнічніший місто України, один з найдавніших на території країни. Тут розташований монастир, заснований в 1033 році. З 1097 року м був столицею Сіверського князівства. Тут Ви відвідаєте музей-заповідник «Слово о Полку Ігоревім» і доторкнетеся до історії подій, описаних у знаменитій поемі. А з монастирських веж, висотою в 70 метрів, Вам відкриється захоплюючий вид на Десну і навколишні луки. Також в Новгород-Сіверському ви побачите Тріумфальну арку XVIII століття і спробуєте дізнатися – чому ця споруда так вразило Катерину II, що вона пожертвувала монастирю 85 тисяч рублів золотом.

Далі на маршруті – переїзд на всесвітньо відому Мезинську стоянку первісної людини , вік якої налічує близько 20 тисяч років. Музей зберігає останки жител, художні вироби первісної людини – гравірування і розписані фарбою кістки тварин, фігурки птахів, музичні інструменти з кісток мамонта, кераміку, протокалендарі і … пообідаєте . У теплу пору – пікнік на природі.

Після обіду – Рихловська дача в селі Рихли . Ви побачите руїни Рихловського Свято-Миколаївського монастиря, заснованого в 1666 році, прогуляєтеся по ялинової і каштановою алеєю, остановітесьвозле 800 річного дуба

Повернення в Новгород-Сіверський . Відпочинок і нічліг.

На третій день їдемо в Короп , нас очікує невелика прогулянка по “рибному” місту.

Обідаємо в кафе.

Далі – переїзд в Батурин – гетьманську столицю України. З 1994 року тут працює Національний історико-культурний заповідник «Гетьманська столиця». Його головні визначні пам’ятки – реконструйована цитадель козацьких часів і величний палац останнього гетьмана Лівобережної України Кирила Розумовського. У колекції заповідника – більше 15 тисяч експонатів козацької доби.

Приїжджаємо в Київ до 21:00.

Що ж, не так уже й мало на Сіверщині пам’яток ?! Саме час побачити їх все!

Додаткова інформація

Тривалість: 3 дня/2 ночі

Початок: 7:45 – 8:00 Київ, ст.м. “Лісова”

Вартість – 2800 грн.

У вартість входить:

 • проїзд на автобусі за маршрутом Київ-Новгород-Сіверський-Київ;
 • проживання в готелі в Новгород-Сіверському 2 ночі (двох/тримісні місні номери з вигодами);
 • харчування: 2 сніданки;
 • екскурсія в Козельці;
 • екскурсія в Чернігові;
 • екскурсія в Седневі;
 • екскурсія в Новгород-Сіверському;
 • екскурсія в Коропі;
 • екскурсія в Батурині;
 • супроводжуючий по маршруту;
 • страховка.

У вартість не входить:

 • вхідні квитки та екскурсія в Новгород-Сіверському заповіднику, музей, підземний хід;
 • вхідні квитки в Мезинський НПП і візит-центр;
 • візит-центр в Мезині;
 • обід-пікнік в парку;
 • обід в Коропі;
 • обід в 1й день;
 • вхідні квитки в Археологічний музей і цитадель;
 • вхідні квитки до палацу Розумовського.

Де проходить

Маршрут : Київ – Козелець – Чернігів – Седнів – Новгород-Сіверський – Рихли – Мезин – Короп – Батурин – Київ

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг