Прогулятись старовинними вуличками Херсона, відвідати фортецю, заглянути в підвали, де зберігаються бочки з колекційним коньяком, провести вечірній променад на яхті – і це тільки один з двох днів туру “Таврійський бриз”. Також вас чекають екскурсії до руїн маєтку Трубецьких і середньовічної вежі. А в кінці туру – знайомство з культурою виноградарства і виноробства з дегустацією дванадцяти сортів вин.
Під час туру ви побачите:
- Херсонську фортецю, відому як “місто в місті”;
- вежу часів Середньовіччя, що збереглася з часів литовського князя Вітовта;
- галерею з 6,5 тисячами дубових бочок і бутов з витриманими коньячним спиртами.
Ви дізнаєтеся:
- історію зародження і розвитку місцевого виноробства;
- легенди та історії Херсона;
- як правильно пити вино.
В цей тур варто поїхати для того, щоб:
- пройтися старовинними затишними херсонськими вулицями і заглянути в таємні дворики;
- познайомитися з мистецтвом виноробства, продегустувати ексклюзивний і марочний коньяк;
- провести вечір на яхті, що курсує вздовж берегів Дніпра.
Дата: За запитом, в будь-який день
Програма туру
1 день
Прибуття в Херсон до 09:00. Збір групи з гідом на ж / д вокзалі. Рекомендуємо поїзд Київ-Херсон №102.
Сніданок (шведський стіл).
Оглядова екскурсія по місту. Ви почуєте цікаві легенди та історії з моменту заснування Херсона. Прогулянка старовинними вулицями і затишним херсонським двориках, пошукайте таємничі куточки і чудові місця. У Херсоні є на що подивитися! Ви відвідаєте “місто в місті” – Херсонську фортецю, побачите Катерининський собор і Маріїнсько-Олександрівську гімназію, історичні будівлі – колишній Держбанк, губернаторську резиденцію і інші. Пройдетеся по вулиці Перекопської та Суворова.
Трансфер в готель в Новій Каховці , реєстрація та поселення.
З готелю ви направитеся в “Таврію” – будинок українських марочних коньяків . Ви дізнаєтеся про історію виноробства Таврійського краю, а потім свої таємниці відкриють підвали, в яких десятками років витримують найякісніші коньячні спирти. Галерея з 6,5 тисячами дубових бутов і бочок приголомшує уяву. Після екскурсії бажаючі зможуть продегустувати ординарні, марочні і колекційні коньяки, а також вино.
По завершенні ви зможете придбати вподобаний коньяк зі знижкою.
Повернення в готель. Відпочинок.
Вечір на яхті. Вас очікує катання по Дніпру і його плавнях, а також вільний вечір в місті, який ви можете провести на свій розсуд.
2 день
Сніданок. Виселення з готелю.
Вздовж мальовничих берегів Дніпра ви направитеся в Виноробне господарство князя Трубецького .
Екскурсія до руїн в маєток Трубецьких. Ви відвідаєте джерело у вигляді невеликого водоспаду і єдину на Півдні України вежу часів Середньовіччя – залишки фортеці литовського князя Вітовта XIIV ст.
Після цього ви познайомитеся з культурою виноградарства і виноробства, дізнаєтеся, як правильно пити вино і отримувати задоволення від відтінків його смаку. Завершує екскурсію дегустація 12 молодих, витриманих і марочних вин , а ті, що припали вам до смаку можна буде придбати.
Повернення додому. Рекомендуємо поїзда в Харків №375, Київ №765 або № 102.
Додаткова інформація
Вартість – 1690 грн.
У вартість включено:
- переїзд на автобусі за маршрутом Херсон – Нова Каховка – Херсон;
- оглядова екскурсія по Херсону;
- проживання в Новій Каховці;
- сніданок в 1-й і 2-й день;
- страховка.
Додатково оплачуються:
- екскурсія та дегустація в Дім марочних коньяків “Таврія”;
- екскурсія та дегустація в Виноробне господарство князя П.Н. Трубецького;
- катання на яхті .
Доплата за одномісне розміщення – 400 грн.