Трипільська подорож (1 день)

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
від 785грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

У цей день ми:

  • побуваємо в місці сили Дівич-горі, яка оповита легендами і містичними розповідями. Позитивна енергетика цього місця і прекрасний вид на Дніпро не залишать вас байдужими;
  • познайомимося з витоками трипільської культури і переймемося життям цієї високорозвиненої нації в сьогоденні трипільському городище;
  • відвідаємо “маленьку Швейцарію”, де переконаємося, що каньйон в селі Буг недарма став одним з “7 природних чудес України”.

Ця подорож перенесе вас в епоху неоліту!

 

Дата: За запитом, в будь-який день

Програма туру

8:00 Виїзд на туристичному автобусі від станції метро “Іподром”.

Після недовгого переїзду вас чекає Дівич-гора – місце сили, яке наповнює своєю енергетикою, відкриває погляду відвідувачів неосяжні види Дніпра. Саме ця гора тисячі років служила нашим предкам святилищем Дано – богині води і рік. Чому тут знаходиться капище і чому чоловіки “ходять наліво”, дізнаєтесь під час прогулянки на гору.

Тур по Україні: Трипільське подорож

Зарядившись енергією гори і намилувавшись панорамою Дніпра, ви потрапите в невелике село Трипілля , яке завдяки Вікентієві Хвойці, дало назву цілій культурі, яка проіснувала тисячі років від Дніпра і до Карпат. Тут ви відвідаєте Київський обласної археологічний музей, де зможете познайомитися з археологічними знахідками Київщини різних епох .

Обід в кафе по маршруту.

Далі ви переїжджаєте у Легедзиному, де колись знаходився “Трипільське мегаполіс” , про археологічні знахідки якого ви дізнаєтеся, відвідавши музей Трипільської культури. Вас чекають експонати, вік яких перевищує 5 000 років. Ви потрапите в скансен, торкнетеся історії стародавньої цивілізації, побувавши в відбудованому житло минулих часів.

22:00 прибуття в Київ до станції метро “Іподром”.

& nbsp;

Додаткова інформація

Вартість туру за 1 особу (автобус з Києва) – 785 грн.

У вартість туру входить:

  • Проїзд автобусом згідно маршруту;
  • Екскурсійний супровід;
  • Страховка;
  • Обід;
  • Вхідний квиток за програмою.

Додатково оплачується:

  • Сувеніри;
  • Особисті витрати.

Де проходить

Маршрут: Київ

Розташування: Київ

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг