Тур в Білгород-Дністровську фортецю

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
від 800грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Запрошуємо здійснити одноденну поїздку в Білгород-Дністровську фортецю, під час якої передбачена не тільки екскурсія по старій фортеці України, але і відвідування Центру культури вина з дегустацією в Шабо.

Дата: За запитом, в будь-який день

Опис туру

Справжнього мандрівника завжди вабила можливість доторкнутися до старовини. Сподіваємося, що ви саме такий мандрівник!

Тому вам подарують можливість доторкнутися старовину, на екскурсії в старовинну фортецю міста Білгород-Дністровський. Це один з найдавніших міст України. Перша згадка про нього відноситься до VI ст. до н.е, коли вихідці з Мілета, греки, заснували тут колонію Тіра.

Але, ймовірно, місто ще старше, оскільки, як стверджує Геродот, до приходу греків на цьому місці знаходилося фінікійське поселення Офіузи.

Напевно, жоден з міст в світі так часто не міняв назви. Римляни називали його Алба-Юлія, половці і кумани – Ак-Ліба, анти – Туріс, генуезці і венеціанці – Мон-Кастро або Мавро-Кастро, молдавани – Четатя-албе, турки – Ак-Керман, угорці – Фаріевар, а місцеві слов’янські племена – тиверці і уличі, називали його Біле місто.

До речі у всіх цих назвах, крім фінікійського, є одна схожість. Чому?

Ви, напевно, і самі зможете про це здогадатися, якщо підете в стародавню фортецю, побачите все на власні очі, виходите все власними ногами, поторкаєте все власними руками і почуєте на власні вуха все, про що вам розкажуть.

Додаткова інформація

Вартість:

  • дорослий – 800 грн.
  • дитина до 12 років – 650 грн.

Тривалість екскурсії: 8 годин

Початок екскурсії: 10.00

Місце зустрічі: Соборна площа в Одесі

& nbsp;

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг