Тур в Вилкове, Ізмаїл та водні буйволи (3 дні)

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
від 3850грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Тур в Вилкове – це яскрава екскурсія в українську Венецію. Ви насолодитеся прогулянками на човнах по ВИЛКІВСЬКИЙ каналах і по рукавах Дунаю, помилуєтеся древніми архітектурними пам’ятниками і пейзажами Дунайського біосферного заповідника, відвідайте Будинок рибалки, пам’ятник «0 км», традиційну бессарабську садибу, поучаствуете в захоплюючому квесті та спробуєте місцеві делікатеси і вина.

Дата: За запитом, в будь-який день

Програма туру

1 день

8:10 прибуття в Сарату, зустріч з гідом групи на вокзалі (рекомендуємо поїзд з Києва №145). Переїзд в с. -Фрумушика-Нова.

Сніданок з традиційної молдавської плацинди. Заселення.

Екскурсія в господарство. -Фрумушика-Нова стоїть на місці молдавських сіл Фрумушика-Нова і Рошія, які в 1946 році були виселені. -Фрумушика-Нова – це центр етнографічного і сільського зеленого туризму. Землі Фрумушики майже 60 років чекали повернення господарів. На неповторних природних ландшафтах розкинувся величезний комплекс, який об’єднує в собі багато цікавих локацій: етнографічний музей “Бессарабське село” Фрумушика-Нова “; парк-музей скульптур” Історія Бессарабської землі “- тут ви побачите найбільшу колекцію скульптур в країні; парк пам’ятників СРСР ; етнографічна експозиція; міні-зоосад. Ви продегустуєте вино із сортів місцевого винограду.

Обід з традиційними стравами Бессарабії (ягнятина, баранина і фазан, приготовані за автентичним рецептами).

У продовження екскурсії – відвідування найбільшого вівчарського комплексу Європи . Напевно в нашому турі “Фермертур + дегустація сиру” ви вже встигли поспостерігати за козами і подоїти їх. Тепер прийшов час овець 🙂 Ви побачите, як видобувається овече молоко і шерсть.

Вільний час. Обов’язково прогуляйтеся по Фрумушиці, займіться апітерапією, риболовлею, стріляниною, гольфом або не робіть нічого. Просто насолоджуйтеся неймовірною природою степу і відсутністю цивілізації, що в наші часи велика рідкість.

2 день

Сніданок у готелі. Звільнення номерів.

Екскурсія в Вилково. Тут цікаво в будь-який час року. Уявіть собі, якщо для нас звичним транспортом є автомобіль, то для жителів Вилкового, як і в Венеції – човни. І якщо нам прокласти нову дорогу досить проблематично, то жителі Вилкового просто створюють новий єрик і плавають по ньому. Дивовижні пейзажі і історія. Рукотворні єрики, наповнені водою, незвичайна природа, розповіді про місцеві старовірів. Ви побачите морський вокзал, церква Св. Миколая. Екстер’єри Різдвяної Церкви (старообрядницька) і Білгородський канал.

Відвідайте музей під назвою Будинок рибалки . Тут можна побачити справжній корабель, виконаний в натуральну величину, унікальні предмети побуту старообрядців різних народів (турків, готів, греків та інших). Музей виріс з приватної колекції, екскурсію проводить колекціонер і засновник музею.

Обід з юшкою за місцевим рецептом і місцевим вином – новак.

Прогулянка на човнах по Білгородському каналу. Під час прогулянки ви зможете насолодитися місцевою природою, подивитися, як живуть місцеві жителі і просто відпочити.

Переїзд в Ізмаїл. Поселення в готель.

3 день

Сніданок. Звільнення номерів.

Екскурсія в Ізмаїлі. Місто, який, свого часу, був завойований Османською імперією, а Ізмаїльська фортеця виконувала важливу стратегічну-оборонну функцію. Ви побачите пам’ятник Суворову, малу мечеть, Покровську церкву і послухаєте розповіді про історичні події, пов’язаних з цими місцями.

Екскурсія до позначки, в місці проходження одного з об’єктів спадщини ЮНЕСКО – дузі Струве . З усіх об’єктів цей, мабуть, один з тих, які складно побачити, але який виконував важливу роль визначення параметрів, розміру і форми Землі. Ви побачите кам’яний куб – один з 265 триангуляційних пунктів.

Переїзд в сел. Орловка , обід (молдавська кухня з вином, мамалигою, рибою і ін.).

Екскурсія по екопарках Картал. Дивовижне місце, в якому живуть водні буйволи. На вигляд вони великі і волохаті, але в душі як діти 🙂 Їх можна обіймати, якщо дуже хочеться, цілувати, кататися верхи. Ці тварини викликають розчулення навіть у найсуворіших відвідувачів. Ви дізнаєтеся про етнографії та історії краю. Відвідайте унікальний пам’ятник археології “Кам’яна гора” – багатошарове поселення VII-IV ст. н.е. Крім, власне, городища площею 2 га, були виявлені руїни ще одного поселення, група курганів і грунтової некрополь (могильник). Унікальний пам’ятник часів римської імперії і давніших часів.

Переїзд в Ізмаїл і відправлення додому. Рекомендуємо поїзд до Києва №146.

Додаткова інформація

Тривалість: 3 дня / 2 ночі

Вартість для 1 чол .: 3850 грн.

Доплата за одномісне розміщення – 900 грн.

У вартість входить:

  • транспортне обслуговування 3 дня.

Партнер туру

Де проходить

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг