Від Бердичева до Бальзака (1 день)

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
від 790грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Бердичів – це не тільки останній притулок великого французького письменника, а й місце «старту кар’єри» видає польського композитора Фредеріка Шопена. В різні часи Бердичів називали – «Волинський Єрусалим» і «місто чотирьох культур». Хочете дізнатися чому? Швидше замовляйте екскурсію до Бердичева онлайн!

Бароковий костел і неоготичний палац. Католицькі та православні святині. Місто-монастир і місто-фортеця. Квартали з єврейською забудовою і трохи Франції – це все про Бердичів, містечку, де химерно переплелася історія різних епох і культур.

Дата: За запитом, в будь-який день

Програма туру

Першою вашою зупинкою буде Острів закоханих в Старому Солотвині. Цей романтичний острів з будиночком рибалки на ньому не тільки залишить вам чудові фото на пам’ять, але і надихне на всю сьогоднішню поїздку.

Переїзд в Бердичів. “Україна починається в Бердичеві” – так говорив про це місто Оноре де Бальзак. Екскурсія по місту: Монастир-фортеця босих кармелітів , костел Святої Варвари (саме в цьому костьолі святої Варвари 2 березня 1850 року і обвінчався Оноре де Бальзак з графинею Евеліною Ганською), центр міста. Екскурсія в Музей Конрада і Краєзнавчий музей .

Тур по Україні: Від Бердичева до Бальзака

Обід в кафе міста.

Переїзд в На Верховну . Вона знаменита і цікава тим, що тут жила Евеліна Ганська, кохана Бальзака, який кілька років також провів в цьому місці. У Верхівні ви зможете побачити палацовий комплекс Ганських, а зараз це музей Оноре де Бальзака. Ми, зі свого боку, хочемо вас попередити, що дорога тут знаходиться в поганому стані.

Повернення до Києва до 20:00.

 

Додаткова інформація

Вартість для 1 чол. – 640 грн.

Що входить в екскурсію:

  • транспортне обслуговування по програмі;
  • екскурсійний супровід + екскурсії на місцях;
  • вхідні квитки в музеї згідно програми;
  • обід;
  • страховка.

Де проходить

Маршрут: Київ – Старий Солотвин – Бердичів – Верхівня – Київ

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг