Мальовнича Київщина: від історії до сучасності

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
від 480грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Для тих, хто втомився від ритму столиці, пропонуємо зануритися в спокійне і розмірене атмосферу мальовничих сіл Київщини! Кожне з них викликає інтерес своєю власною історією.

Під час туру ви побачите:

 • Меморіальний музей знаменитого тенора Івана Козловського
 • Унікальний квітковий «Годинник вічності» в селі Ковалівка
 • Свято Покровська церква, відому незвичайною архітектурою

Ви дізнаєтеся:

 • Як міні-ГЕС на річці Роставиця забезпечує електрикою все село
 • Де тепер знаходиться парковий фонтан з Майдану Незалежності

У цей тур варто поїхати для того, щоб:

 • Пройтися по яблуневому саду, висаджені відомим вокалістом
 • Сфотографуватися біля казкових персонажів Алеї Казок
 • Доторкнутися до весільного каменю з Єрусалиму

Дата: За запитом, в будь-який день

Програма туру

Місце і час збору групи: ст. метро “Теремки”, 7.30.

Виїзд з Києва комфортабельним автобусом єврокласу.

Відвідування с. Мар’янівка – малої батьківщини всесвітньо відомого вокаліста Івана Семеновича Козловського (тенор), репертуар якого налічує понад 50 оперних партій, майже 300 пісень і романсів. Він володів надзвичайно красивим голосом, його мистецтву була властива емоційність, щирість, легкість і теплота звучання, майстерність сценічного перевтілення, філігранне виконання музичного твору.

З метою увічнення пам’яті І. С. Козловського в його рідному селі в 1995 році був відкритий меморіальний музей-садиба. Його основою є маєток роду Козловских, де пройшли перші вісім років життя великого Маестро. Будучи відомим оперним виконавцем і приїжджаючи в рідну Мар’янівку, Іван Семенович говорив односельцям: «Я хочу виховати у дітей бажання дарувати один одному квітка». Подаючи приклад, він подарував своєму селу парк, спланований їм самим. Тут гості побачать яблуневий сад І.С. Козловського, висаджений власноруч, платани, липи, пірамідальні дуби, туї, айвові кущі.

Переїзд в с. Ковалівка – сучасну українську провінцію. Потрапляючи сюди, створюється враження, що Ви приїхали до Швейцарії – чисті будинки, бездоганні дороги, зелені газони, задоволені жителі. Всі ці блага з’явилися за сприяння відомої родини Засухи. У Ковалівці є унікальна споруда – “Годинник вічності”, виконані з квітів, але керованих при цьому комп’ютерною програмою. Тут була побудована Церква Різдва Пресвятої Богородиці, біля якої розташовується невеликий ландшафтний парк і озеро з лебедями.

Наступним об’єктом нашої подорожі – с. Мазепинці , де народився славний син України, її великий гетьман Іван Степанович Мазепа, ім’я якого золотими літерами викарбувано на скрижалях вітчизняної і світової історії. У 1994 р в селі встановлено перший в історії України пам’ятник І. С. Мазепі, пізніше зведений Храм Святителя Миколая, створений Меморіальний комплекс козацької слави.

Потім відвідаємо с. Пархомівка . Знайомство з однією з найдивовижніших сакральних споруд України – Свято Покровський церквою, побудованої на початку ХХ ст. в стилі модерн. Храм унікальний своєю незвичайною архітектурою, розмірами (вміщує понад 2000 віруючих), обробкою, в тому числі і мозаїчними панно, виконаними за ескізами Миколи Реріха.

Переїзд в с.Буки (Сквирського району) – справжнього райського куточка України. Ви зможете відвідати ландшафтний парк , що знаходиться на мальовничих берегах р. Роставиця, де спеціально була побудована міні-ГЕС, що забезпечує електрикою всю територію. На території парку знаходиться чудовий сучасний храмовий комплекс, а також приватні споруди сім’ї підприємців- меценатів Суслових.

Прогуляємося по Алеї Казок , що веде до казкових персонажів і дуба у “Лукомор’я”, відвідаємо міні зоопарк і зайдемо в альтанку Святого Валентина, який тримає весільний камінь, спеціально привезений з Єрусалиму. Саме тут знайшов своє друге життя парковий фонтан, який раніше прикрашав Майдан Незалежності в Києві. Все це викликає у відвідувачів подив, інтерес і захоплення!

Повернення до Києва.

Додаткова інформація

Вартість туру за 1 чол .: 480 грн

У вартість туру входить:

 • трансфер по маршруту;
 • вхідні квитки;
 • супровід професійного гіда;
 • страховка.

Додаткові послуги за додаткову плату:

 • обід (рекомендуємо взяти з собою);
 • сувеніри.

Партнер туру

Де проходить

Маршрут: Київ – Мар’янівка – Мазепинці – Пархомівка – Ковалівка – Буки – Київ

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг