Екскурсія по Києво-Печерській Лаврі

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
від 1800грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Індивідуальна екскурсія по Києво-Печерській Лаврі – однієї з найважливіших православних святинь. Сьогодні Лавра – це ще й музей, а також неповторний архітектурний ансамбль, який включає десятки вражаючих храмів і споруд. Під час екскурсії ви побачите історичні пам’ятники і сакральні місця, відвідаєте монастир і печери, в яких знаходяться мощі святих, дізнаєтеся історію та легенди цього місця.

Екскурсія проводиться для невеликих груп (до 5-ти осіб). Буде цікава гостям міста, як частина програми знайомства з пам’ятками Києва.

Дата: За запитом, в будь-який день

Опис екскурсії

Що ви побачите під час екскурсії:

  • Троїцька надбрамна церква. Вона цікава тим, що дивом збереглася з епохи Київської Русі і тільки в ній без сповіді можна удостоїтися прощення всіх гріхів. У цьому храмі все овіяне духом давнини, тут самі старовинні в Лаврі фрески, царські врата і стасидії …
  • Лаврська дзвіниця. Її називають «українською пізанської вежею», тому що вона трохи нахилена і неймовірно величезна (майже 100 м). До появи Ейфелевої вежі, Лаврська дзвіниця була найвищою будівлею в Європі. Важко передати почуття захоплення від огляду панорами старовинного міста з її верхнього ярусу.
  • Успенський собор. Це найкрасивіший у світі зразок оригінального українського бароко. Усміхнені янголята, витіюваті лінії орнаментації, неповторна гра світла і тіні декоративних елементів, кілограми чистого золота, що прикрашає купола і колони цього урочистого храму, приведуть будь-яку  людину в почуття душевного трепіту.

Ми відвідаємо пустельні сонні вулички і Соборну площу, заглянемо в монастирський сад. І, нарешті, під бій курантів лаврської дзвіниці, перед закриттям воріт обителі, ми покинемо Успенський монастир, з благоговінням побажавши: надобраніч, Лавра!

Також на території монастиря знаходиться ряд історико-культурних музеїв України, в тому числі знаменитий музей історичних коштовностей ( «Музей скіфського золота»), а також музей мікромініатюр, друкарства, народної декоративної творчості, музичного, театрального та кіномистецтва, виставки з приватних колекцій. Окрема виставка присвячена історії лаврських печер.

Додаткова інформація

Вартість: від 1800 грн.

Квитки для входу на територію Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника оплачуються окремо.

Початок екскурсії: парк Слави

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг