Історія однієї вулиці: вулиця Прорізна

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
250грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Серед багатьох київських вулиць є такі, назви яких досить незвичайні та дивовижні. Одна з таких вулиць – Прорізна. Почувши її назву, відразу спадає на думку, що, мабуть, тут щось прорізали. Але що, і хто це був? А враховуючи, що це давня частина міста, цілком імовірно, що різали дуже і дуже давно. То яка ж таємниця криється в назві цієї вулиці? Адже, крім назви, у неї не менш дивовижна історія. І цю дивовижну історію варто послухати.

Частину прибутку з екскурсії буде передано на користь ЗСУ.

Дата:

Програма екскурсії

Коротка, у три квартали, вуличка – чудове місце для неспішної прогулянки та привід для цікавої історії. А починається історія біля Золотих воріт, і йтиметься про стародавні князівські часи, про Верхнє місто Ярослава Мудрого, про життя в Київській Русі…

Чи довго, чи коротко історія дається взнаки, але ми вже заглядаємо в романтичні дворики Прорізної, милуємось однією з найстаріших вулиць столиці і дивуємося київським пагорбам. І знову історія: про тютюнового короля, видатного радіотехніка, доброго губернатора, великого художника…

Крок за кроком, погляд за поглядом – і перед нами відкривається панорама чудових архітектурних споруд вулиці. А враховуючи, що ця частина міста була не для бідних, можна собі уявити, якої краси ансамбль був тут раніше… Поки не прийшов у вересні 1941 року вогняний шторм, сліди якого видно досі. І знову історія: про хлопчика з дівочим ім’ям Люся, про любителя гусей та друга Остапа Бендера, про київські кондитерські… До речі, через холодну, сиру погоду неспішна прогулянка перемежуватиметься відвідуванням кондитерських та кафешок. Але історія продовжуватиметься й там.

Додаткова інформація

Тривалість: 2 години.

У вартість входить: екскурсійне обслуговування.

Де проходить

Місце зустрічі: Золотоворітський сквер при виході з метро Золоті ворота

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг