Як козаки, ченці і бурсаки Поділ ділили

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
200грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Київський Поділ можна сміливо назвати душею міста. Якою була ця душа багато століть тому, і якою вона стала сьогодні? Ми запрошуємо вас на екскурсію-знайомство з відомими і невідомими куточками одного з найулюбленіших районів Києва – Подолом. У вас буде безліч приводів, щоб закохатися в його вулички.

Дата: За запитом, в будь-який день

Програма екскурсії

Поділ – район ремісників і купців, ченців і бурсаків, козацьких храмів і знаменитих контрактів. Минуле залишило тут свої чіткі сліди в назвах вулиць, храмах, збережених будинках-останцах. Під час екскурсії ви дізнаєтесь, скільки на Подолі храмів Святого Миколая, чому гетьман Конашевич мав прізвисько Сагайдачний, де стояла київська Ратуша і засідали війти, райці і бургомістри, де на Подолі гостював останній отаман Запорізької Січі, який прожив 113 років. Ви також побачите будинку- «останці», які пережили страшну пожежу 1811 року, сонячний годинник XVIII століття, які показують правильний час, ікону святого Миколая Мирлікійського, вцілілу під час моторошного пожежі, найстаріший будинок на Подолі, з якого почалася історія Києво-Могилянської академії , а також будинок, в якому гостював цар, а потім містився композитор, якого оголосили божевільним.

Додаткова інформація

Вартість екскурсії: 100 грн.

Тривалість екскурсії: 2 години 30 хвилин

Де проходить

Початок: зустрічаємося біля пам’ятника Самсону (станція метро «Контрактова площа»)

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг