Катання на каяках по вечірньому Дніпру

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
від 275грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

У Києві вечір, а у Вас море енергії і хочеться чогось нового? Не поспішайте йти в центр міста, адже це час збору групи відважних підкорювачів Дніпра! Отримавши необхідне спорядження та інструктаж, Ви спробуєте свої сили в підкоренні могутньої і таємничої ріки. Київ ввечері виглядає зовсім по-іншому – особливо з води. Комбінація світла, музики і іскристих цівок не зможе не вразити вас, коли Ви зупините свій каяк, щоб помилуватися світломузичними фонтанами Русанівки. Інші невеликі зупинки дозволять дізнатися цікаву інформацію про Дніпровських каналах і островах. Нехай вечірня прохолода подарує Вам заряд енергії для нових звершень!

Дата: За запитом, в будь-який день

Програма екскурсії

Збір групи о 18:00 (з 23.05 по 03.06 збір групи о 17:00) біля ст.м. Гідропарк.

Знайомство з інструктором, отримання спорядження. Інструктаж з техніки сплаву на каяку по Дніпру. Сплав проходить на двомісних каяках. В залежності від кількості осіб в групі, за рішенням інструктора каяк може бути також 1-місним.

18:30 (з 23.05 по 03.06 о 17:30) Починається сплав на каяках. Водний маршрут проходить вздовж вечірнього Дніпра, де ви побачите зовсім інший Київ, з іншого його ракурсу. А також повеслуєте Русанівським каналом, де вас чекають світло-музичні фонтани. Робите зупинки на перепочинок, послухаєте цікаві історії про Дніпро, острови та канали. Продовжуєте катання на каяках.

Повернення на базу орієнтовно після 20:30 (з 23.05 по 03.06 після 19:30).

У зв’язку з великою кількістю бажаючих, прогулянка на каяках проводиться за попереднім записом і передоплатою.


* До сплаву допускаються туристи віком від 14 років.
** З собою потрібно мати: купальник/плавки, шорти та футболка (якщо обгораєте на сонці – сорочка і легкі штани), сандалі. Вам може знадобитись сухий комплект одягу після сплаву. Ви можете його залишити на базі та перевдягтись по закінченню сплаву.

 

Додаткова інформація

Вартість: 275 грн.

У вартість входить:

  • робота гіда-екскурсовода;
  • робота інструктора;
  • оренда спорядження (каяк/байдарка, весла, рятівні жилети).

Партнер тура

 

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг