Латинський квартал

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
від 100грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Шкода, що сьогодні територію, прилеглу до центрального корпусу Київського національного університету ім. Тараса Шевченка , не називають, як колись, Латинським кварталом. Але ж ця місцевість з часів побудови університету була заселена в основному студентами і викладачами, тому її і назвали за аналогією з Латинською кварталом в Парижі. Сьогодні ми можемо тільки уявити собі, який же веселою було життя в Латинському кварталі Києва понад сто років тому. Ми запрошуємо вас на екскурсію, яка перенесе нас у ті далекі часи і знову поверне в студентські безтурботні роки.

Дата: За запитом, в будь-який день

Програма екскурсії

Як відомо, студентська братія в усі часи славилася не тільки тягою до знань і ретельністю в «гризінням граніту наук», а й умінням весело проводити час. А тому ми запрошуємо вас познайомитися з буднями і святами жителів київського Латинського кварталу. Під час екскурсії ви дізнаєтесь, у кого вчилися студенти, що вивчали, де жили і харчувалися, як примудрялися заробляти не тільки на прожиток. Безумовно, ви почуєте історії про відомих людей, які тут жили, навчалися, працювали, викладали. Серед них: хірурги Яновський, Пирогов і Караваєв, історики Максимович, Костомаров і Кримський, письменники Булгаков, Старицький, Паустовський …

Додаткова інформація

Вартість екскурсії: 100 грн.

Тривалість екскурсії: 3 години.

Де проходить

Початок: ст. метро «Золоті ворота»

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг