“Медична екскурсія” – один день пізнавальної прогулянки

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
від 90грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

На «Медичної екскурсії» всього за один день ви дізнаєтеся про те, з якими хворобами доводилося боротися городянам з княжих часів до сьогодні, як була організована медична допомога в місті. Ви пройдетеся уздовж старих будівель міста, де раніше працювали клініки, продавалися ліки, лікарі вели прийом хворих. При бажанні можете детально зануритися в історію медицини у відповідному музеї.

Замовляйте завчасно зі знижкою!
Вартість квитка при замовленні і оплаті онлайн – 90 грн.
При оплаті на місці – 120 грн.

 

Дата: За запитом, в будь-який день

Сьогодні телефон швидкої допомоги знають напам’ять навіть діти. А чи знаєте ви, як надавали першу медичну допомогу сто років тому, коли не було відповідних закладів? Про розвиток медицини в Києві розповість екскурсія по основним «лікарським» місцях міста.

Медичні будівлі Києва

Київ – древня столиця, в якій акумулювалися останні досягнення науки, в тому числі і медичної. Тут жили і працювали видатні лікарі, цілителі, хірурги, епідеміологи, гігієністи. Місто зберіг про них пам’ять – будівлі і садиби, де вони жили або практикували.

Одне з таких будівель – «Столипінський будинок», в якому розміщувалася приватна хірургічна лікарня доктора Маковського. Народна назва будинок отримав після того, як в ньому помер від смертельного поранення Петро Столипін.

Екскурсія розповість і про більш ранньому періоді медицини і аптекарської справи в столиці. Сильний поштовх їх розвитку дали пошуки боротьби з чумою і холерою, які лютували по Європі в XVIII столітті. Тоді для підтримки здоров’я солдатів в Києві була відкрита перша аптека, де чергував лікар. Сьогодні в цій будівлі знаходиться музей. У ньому зібрані експонати зі всієї України, а в підвальному приміщенні обладнано робоче місце алхіміка і відтворена хата знахарки.

Швидка допомога міста

Готельна частина екскурсії присвячена становленню служби швидкої допомоги в Києві. Відкрилася вона в 1902 році і стала четвертою подібною організацією в Європі, якщо не брати до уваги лондонської служби. До цього часу вони вже працювали в:

  • Відні;
  • Берліні;
  • Варшаві.

До того, як відкрилася медична служба, першу допомогу надавав городовий, який доставляв потерпілого в поліцейську дільницю. Там йому виписували супровідну папір, з якої відправляли в Олександрівську лікарню (зараз Центральна клінічна). Але це не гарантувало потерпілому реальної допомоги, так як на всіх там місць не вистачало.

 музей медицини України Національний музей медицини України

Завершиться знайомство з лікарської історією міста у Національного музею історії медицини . Ознайомитися з його експонатами ви можете самостійно і не поспішаючи.

Додаткова інформація

Тривалість: 2 години

Вартість для 1 чол.:

  • дорослому – 90 грн. (Оплата на місці – 120 грн.);
  • дитині до 12 років і пенсіонеру – 80 грн (оплата на місці – 110 грн.).

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг