Мурали Києва як меседж свободи

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
300грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
28.06.2022

Київ вміє дивувати навіть найбільших знавців міста. Адже, прогулюючись сьогодні відомими маршрутами столиці, дедалі частіше можна побачити нові твори вуличного мистецтва, що змінюють звичні архітектурні ансамблі. Йдеться про мурали, які перетворили Київ на щось подібне до художньої галереї, кількість експонатів якої зростає з кожним роком. Ми запрошуємо вас познайомитися з найкращими роботами сучасного вуличного мистецтва та навчитися читати їхні смисли.

Частина коштів з продажу квитків буде передана на користь ЗСУ.

Дата: 28.06.2022 в 12:00, 30.07.2022 в 11:00

Програма екскурсії

Під час екскурсії ми познайомимося з новим обличчям Києва, перетвореним численними графіті та муралами.

Вуличне та громадське мистецтво можна сприймати по-різному. Досить часто графіті та мурали несуть соціальні послання, відображають те, що відбувається у суспільстві, його прагнення та мрії. наш гід покаже, як читати смисли, закладені творцями у своїх витворах мистецтва, а саме – їхнє політичне, історичне та культурне значення.

Street-art відігравав далеко не останню роль під час Арабської весни, а засновники муралізму з’явилися після мексиканської революції.

Велика кількість муралів з’явилась у Києві після подій Революції Гідності 2014-2015. Ви побачите роботи португальських, іспанських, польських, австралійських, українських та інших художників, а також навчитеся розуміти особливості та тонкощі сучасного урбаністичного мистецтва.

Ми здійснимо подорож через справжню виставку просто неба, і побачимо прагнення українців до свободи.

Додаткова інформація

Тривалість: 2,5 години.

Де проходить

Початок: ст. м. Золоті Ворота, біля пам’ятника Ярославу Мудрому

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг