За старими вулицями Подолу

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
від 90грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

«Адже у нас в Києві всі баби, які сидять на базарі – все відьми», – гучно уклав персонаж «Вія» Н. В. Гоголя. А все тому, що продавщиці ринків поблизу Києво-Могилянської Академії «завжди закривали руками свої пироги, бублики, насіння з гарбузів, як орлиці дітей своїх, якщо тільки бачили проходив бурсака», і, не соромлячись, піднімали крик, якщо ті намагались «купити »щось не заплативши.

Екскурсія «За старими вулицями Подолу» – це прекрасна можливість краще пізнати древній район столиці. Саме тут організовували гучні ярмарки і базари. Тут з’явилися перша аптека, млин, водопровід і найдавніше навчальний заклад Києва. Крім того, Поділ – це сплетіння архітектурних стилів різних епох, місце для захоплюючої прогулянки з друзями і таємничого романтичного побачення закоханих.

Екскурсія буде цікава дітям у віці від 10 років.

Замовляйте завчасно зі знижкою!
Вартість квитка при замовленні і оплаті онлайн – 90 грн.
При оплаті на місці – 120 грн.

Дата: За запитом, в будь-який день

Програма екскурсії по Києву

Під час екскурсії «За старими вулицями Подолу» Ви прогуляєтеся по Контрактовій площі та навколишніх вуличках. Побачите Києво-Могилянську академію, пам’ятник Григорію Сковороді, Контрактовий будинок і Гостинний двір, знаменитий фонтан «Самсон» , церква Богородиці Пирогощі , Флорівський монастир , Микільсько-Притиска церква та багато іншого.

Екскурсовод розповість Вам про мешканців цього району: ремісників, торговців, моряків і, звичайно ж, студентах-Бурсак; покаже приховані двори і провулки, про існування яких Ви, можливо, і не здогадувалися. На довершення Ви дізнаєтеся, чому Поділ досі називають «близьким до народу».

Хочете все це побачити і про все почути? Тоді швидше замовляйте екскурсію “По старих вулицях Подолу” онлайн.

Додаткова інформація

Тривалість екскурсії: 2,5-3 години

Початок екскурсії: о 14:00

Вартість – 90 грн. (При оплаті на місці 120 грн.)

У вартість входить: екскурсійне обслуговування

Де проходить

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг