Привиди опери: нова екскурсія за лаштунки опери

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
від 150грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

«Привиди опери» – довгоочікувана нова екскурсія в оперне закулісся. Вона дозволить зануритися в містичну атмосферу і загадки театрального життя, недоступні простому глядачеві.

Вас чекає зустріч з примарами, невідомі історії про таємничі події, темні і безлюдні коридори, пустельні репетиційні приміщення і гримерки артистів. Навіть зал для глядачів відкриється з несподіваного боку.

Дата: За запитом, в будь-який день

Світ магії і загадок з новою екскурсією «Привиди опери»

Ходять чутки, що в оперних театрах мешкають наймогутніші і примхливі примари. Вони ретельно охороняють свої секрети від сторонніх, але досвідчений екскурсовод допоможе відважним гостям відкрити завісу таємниці.

Театр чекає найхоробріших. Тільки ті, хто не побоїться увійти в його стіни, зможуть доторкнутися до місцевих загадок і спробувати самостійно розгадати їх.

Національна Опера України – місце, в якому відбулося безліч моторошних подій. Деякі з них до цих пір залишаються нерозкритими. У їх числі – загибель Оксани Петрусенко і Михайла Донця, вбивство Столипіна і пожежа. Історії примар, що мешкають під оперними склепіннями, заново оживуть завдяки талановитому екскурсоводу.

Чи не боїтеся зустрічі з незвіданим? Любіть адреналін і екстремальні відчуття? Тоді не втрачайте можливість відвідати нову екскурсію в світ оперного закулісся!

 екскурсія по Києву: Привиди опери: нова екскурсія за лаштунки опери

Національна опера України

Додаткова інформація

Тривалість: 1,5 години

Вартість для 1 чол.: 150 грн.

Де проходить

Національний академічний театр опери та балету України ім. Т. Г. Шевченка, Київ, вул. Володимирська 50

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг