Підземелля Києва. Дренажно – штольна система

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
350грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Ви хочете полазити галереями підземної дренажної системи в районі Києво-Печерської Лаври? Побачити унікальний герб 1916? Подолати 2.5 км, висвітлюючи собі шлях ліхтариком? І, зрештою, через 1-2 години вийти на поверхню під величезним враженням? Тоді не проґавте можливість погуляти однією з наймальовничіших дренажних систем Києва і швидше записуйтесь на одну з найкращих екскурсій Києвом  – Підземелля Києва. Дренажно – штольна система!

Дата: За запитом, в будь-який день

Програма екскурсії

Екскурсія дренажно-штольною системою – це подорож найунікальнішими київськими підземеллями. Ця старовинна система ходів була побудована у 1916 році для дренування схилів поблизу Лаври. За 1-2 години ви пройдете близько 2,5 кілометрів під землею, побачите світ очима дигерів, а також дізнаєтеся багато нового про будівництво та експлуатацію підземних систем. Все це у супроводі досвідчених гідів, які не перший рік займаються походами до міських підземель.

Старовинна дренажна штольня налічує близько трьох кілометрів підземних ходів на двох рівнях. Земля в цій місцевості дуже насичена водою, що може призвести до виникнення зсувів, тому для штучного осушення ґрунтів у глибині гори були побудовані дренажні галереї. Про дату завершення будівництва свідчить відповідний герб, на якому зображено перехрещений якір та сокира, а під ними вищезазначена дата. Все вищеперелічене можна побачити на власні очі, якщо не побоятися спуститися під землю. Для походу знадобиться відповідне вбрання та екіпірування:

  • на ноги – чоботи (можна взяти змінне взуття);
  • одяг – той, який не шкода забруднити;
  • ліхтарик.

Важливо! На екскурсію не допускаються особи молодше 18 років, люди, які страждають на клаустрофобію, а також ті, хто не здатний пролізти у звичайний каналізаційний люк.

Додаткова інформація

Тривалість екскурсії: 2 години

Що входить до екскурсії:

  • екскурсійне обслуговування.

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг