Прогулянка-гра для дітей в парку – “Кленовий дракон”

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
від 1800грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Останні теплі осінні дні хочеться провести так, щоб було що згадати зимовими вечорами. Дорослі люблять гуляти по паркам серед яскравих осінніх дерев, споглядаючи красу засинаючою природи. Діти ж втомлюються безцільно блукати по доріжках, постійно норовлять втягнути дорослих в свою гру.

Ця екскурсія для дітей і школярів проводиться індивідуально. Замовте екскурсію “Кленовий дракон” на зручний для вас день і час. Кількість учасників – до 20 осіб.

Екскурсія буде цікава дітям у віці до 10 років.

 

Дата: За запитом, в будь-який день

Але є компромісне рішення – загальна прогулянка київськими парками з цікавими і пізнавальними історіями, а також незвичайними іграми. Талановитий екскурсовод проведе вас по Маріїнському і Хрещатому парку, де діти дізнаються (а батьки згадають), як зростає каштан, які листя у клена, в чому особливості ясена і чим корисна липа.

Вам розкажуть, які птахи люблять селитися в київських парках і яку користь вони приносять, а також які ще тварини (крім всюдисущих білок) селяться в цих місцях. Практично з кожним деревом, звіром або птахом пов’язано якесь повір’я, легенда або навіть загадка. Про все це ви також дізнаєтесь по час прогулянки.

 Екскурсія в Києві: Екскурсія по Маріїнському парку Маріїнський парк, Київ

Не забудьте зібрати найбільші і красиві листя! В кінці подорожі вони знадобляться для створення справжнього вогняного дракона з опалого осіннього листя. Тоді й настане час дітям погратися.

Маршрут екскурсії проходить через Маріїнський і Хрещатий парк, Маріїнський палац і Київський академічний театр ляльок . Ви пройдете через європейську площу , побуваєте біля пам’ятників Лесі Українці та Марії Заньковецької.

Всього пішохідна екскурсія займе приблизно 2 години 30 хвилин. За цей час, як дорослі, так і діти, дізнаються багато цікавого, прогуляються по свіжому повітрю, а головне – отримають заряд теплих емоцій на прийдешні холоду.

Додаткова інформація

Тривалість: 2,5 години

Вартість: 1800 грн. для групи до 20 чол.

Де проходить

Маршрут: Маріїнський парк – Хрещатий парк – Європейська площа – Пам’ятник Українці Лесі навпроти Маріїнського палацу – Маріїнський палац – Пам’ятник Заньковецької М.К. – Київський академічний театр ляльок

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг