Саксофон у старовинному будинку

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
від 450грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

У повсякденній метушні ми часто проходимо повз історичні будівлі, не помічаючи їх унікальності і краси, не чуючи їх історій. На цій екскурсії ми пропонуємо вам відвідати особняк XIX століття – будинок династії меценатів Терещенко, дізнатися, які секрети досі зберігають його стіни, відпочити під звуки саксофону та відволіктися від клопоту та турбот, послухавши романтичні історії про кохання. На екскурсії буде тепло, затишно та цікаво!

Дата:

Програма екскурсії

Ми запрошуємо вас відвідати одну з історичних та мистецьких пам’яток Києва – особняк Олександра Миколайовича Терещенка – молодшого сина знаменитого цукрозаводчика. Побудований він був наприкінці 90-х років ХІХ століття з використанням сучасних технологій того часу. В особняку було парове опалення, водогін, каналізація і навіть дві «підйомні машини», які працюють до сьогодні і використовуються, щоб піднімати книги з книгосховища до читальних залів.

Сьогодні тут є Національна наукова медична бібліотека України. Незважаючи на те, що будівлі вже більше століття, його унікальний інтер’єр частково зберігся, тому ми зможемо розглянути і стелі, і розписи, і меблі з дуба і червоного дерева.

Особняк унікальний як «внутрішнім змістом», а й зовнішнім виглядом. Його кутова частина має закруглений дах у формі бані з круглими віконцями. Говорять, що це приміщення призначалося для молитов.

А ще, під акомпанемент саксофона, ви почуєте багато історій про кохання, всі герої яких мають безпосередне відношення цього старовинного будинку.

Додаткова інформація

Тривалість екскурсії: 2 години 30 хвилин

 

Де проходить

Місце зустрічі: на розі Пушкінської вулиці та площі Льва Толстого, біля будівлі бізнес-центру.

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг