Школа по-київськи

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
від 150грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Сьогодні в Києві працює близько 435 шкіл, навчальний рік розпочинається 1 вересня, в деяких навчальних закладах діти не носять форму, а на уроках дозволяють користуватися гаджетами. А ви знали, що, наприклад, 100 років тому 1 вересня не йшли в школу? Учнів били указкою, позбавляли обіду, наглядач стежив за дисципліною. Вам відомо, що гімназисти повинні були носити форму не тільки в школі, але і за її межами? На екскурсії ви зможете прожити один день в школі минулого і відчути себе учнем.

Дата: За запитом, в будь-який день

Програма екскурсії

Під час екскурсії ми вам розповімо про те, де перебував карцер, чим займалися учні у вільний час, як випускники гімназій впливали на життя країни. Ви дізнаєтеся про лінгвістичному трикутнику – трьох гімназіях з вивчення іноземних мов, про особливості навчання в жіночих гімназій.

Ви дізнаєтеся про «шкільному минулому» будівель, повз яких проходите кожен день, про те, де вчилися майбутні таланти: актори, поети, співаки. Ми розповімо про невеликі шкільних хитрощі, наприклад, як дізнатися, що викладач знаходиться в навчальному закладі. На екскурсії ви почуєте багато цікавих фактів, про які навіть не підозрювали!

Додаткова інформація

Вартість екскурсії: 150 грн. ; індивідуально від 2500 грн.

Тривалість екскурсії: 2 години 30 хвилин.

Де проходить

Початок: парк ім. Шевченко , зустрічаємося у пам’ятника Т.Г. Шевченко .

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг