Задвірки Хрещатика

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
2000грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Хрещатик – центральна артерія, а заодно – один з головних символів Києва. Досить кроку вдалину від буденної суєти, і особлива атмосфера старого міста зустріне розпростертими обіймами.

Не багато столичні жителі самі знають про всі таємниці і секрети міста. Що говорити про гостей Києва, яким тільки належить відкрити його з різних сторін? При невеликому віці, близько 150 років, Хрещатик оспіваний прозаїками і поетами, написаний талановитими художниками і залишається джерелом натхнення серед музикантів. Можливість зануритися в його таємниці – екскурсія по Хрещатику – знахідка для бажаючих дізнатися Київ ближче і глибше.

Ця екскурсія проводиться індивідуально. Замовте екскурсію “Задвірки Хрещатика” на зручний для вас день і час. Кількість учасників – до 20 осіб.

Дата: За запитом, в будь-який день

Сучасний Хрещатик – це бутики, ресторани, кава і всілякі смаколики, численні туристи і автомобільні потоки. Але такий образ – лише частина реальної дійсності. Варто лише на кілька кроків відійти від звичного маршруту, щоб відкрити нові грані міського серця.

Приховані вулички – це не тільки куточок особливого затишку, тиші і спокою в центрі, а й приємні несподіванки. Якщо ви відкриті до нових емоціям і враженням, це місце саме для вас! Тут – маловідомі пам’ятки, красиві дворики і захоплюючі історії видатних жителів міста.

Познайомитися з зворотною стороною сучасного міського життя можна в будь-який час, заздалегідь записавшись на регулярну або персональну екскурсію по Хрещатику. Не забувайте зручне взуття і гарний настрій!

Додаткова інформація

Тривалість: 4 години

Вартість індивідуальної екскурсії: 2000 Грн.

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг