Загадковий Китаїв

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
2000грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Ви знали, що в Києві є своя маленька Швейцарія з її нескінченними мальовничими ландшафтами, красивими водоймами і древніми печерами? Запрошуємо вас на екскурсію «Загадковий Китаїв» , в ході якої ви розкриєте всі секрети цієї історичної місцевості і насолодитися приголомшливою енергетикою умиротворення і праведного відпочинку. Не відмовляйте собі в істинному задоволенні пізнання – замовляйте екскурсії по Києву онлайн на Relax.com.ua !

Ця екскурсія проводиться індивідуально. Замовте екскурсію “Загадковий Китаїв” на зручний для вас день і час. Кількість учасників – до 15 осіб.

Дата: За запитом, в будь-який день

Програма екскурсії

Китаєво за його потужну духовну наповненість часто називають київським Афоном, а за чарівні ландшафти – київської Швейцарією. І не дарма! Китаївська пустинь розкинулася в південній околиці столиці, що славиться своєю дивно красивою природою і вражаючими історіями, пов’язаними з нею. Тому на екскурсії «Загадковий Китаїв» вам пощастить не тільки дивуватися і насолоджуватися дослідженням загадок стародавньої історії цієї місцевості, а й отримати колосальний енергетичний заряд, завдяки підбадьорливому повітрю “неурбаністіческого” куточка Києва!

Це цікаво: Слово «китай», від якого за однією з версій і походить назва «Китаєво», перекладається з тюркської як «зміцнення, фортеця, стіна, облогова вежа». Згідно з іншим думку, ім’я даної історичної місцевості дав княжий палац Андрія «Китаю» Боголюбського, заснований вельможею в XII столітті.

Під час пішохідної прогулянки по Китаєво ви побачите останки давньоруського укріплення – городища, пройдете по руїнах стародавнього селища і дізнаєтеся, хто похований в язичницькому могильнику, якому вже більше 1000 років! Крім того, ви досліджуєте печерний монастир, стіни якого просякнуті безліччю таємниць і загадок. За бажанням також можна заглянути на молитву в тиху Троїцьку церкву Китаївської пустині.

Це цікаво: Печери, розташовані на території Китаєво, з XVII століття є частиною Києво-Печерської лаври . Але, за деякими відомостями, вони набагато старше підземних келій православної мекки Києва.

Не забудьте взяти фотоапарат, адже зелені пагорби і каскад кристальних ставків «Загадкового Китаєво» , стануть відмінним фоном для серії приголомшливих знімків! Китаєво – це старовинна земля, яка зберігає в собі ще безліч нерозгаданих таємниць і загадок. Може б, ви розкриєте хоч одну з них? Замовляйте екскурсію «Загадковий Китаїв» онлайн на нашому сайті!

Додаткова інформація

Тривалість екскурсії: 3,5 години

Вартість індивідуальної екскурсії: 2000 Грн.

Важливо! Взуття та одяг повинні бути зручними, так як частина маршруту пролягає через лісові стежки. При вході в печери необхідно купити свічку.

Де проходить

Київ, Китаєво

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг