Екскурсія на Хортицю (1 день)

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
від 350грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Бастіон київських князів і запорізьких козаків, стародавня Хортиця і раніше вабить шукачів пригод. Тут закладалися основи незалежності України і сьогодні – саме час побувати на Хортиці, щоб відчути справжній дух свободи, який пройшов через століття. Могутній, широкий Дніпро і круті схили острова радують око мандрівника, а свіжий вітер бадьорить в літню спеку. Поїздка на Хортицю відмінний варіант подорожі на вихідні, туру по Україні.

Хто заселяв Хортицю в доісторичні часи і як виглядав побут козаків? Що спільного у Запоріжжя і столиць Австралії і Бразилії? Це і багато іншого ви дізнаєтесь під час екскурсії на Хортицю .

Дата: За запитом, в будь-який день

Програма екскурсії

Острів Хортиця відомий не тільки як українська святиня, а й як місце будівництва Дніпрогес, яка стала символом міста. Саме з каскадів електростанції ви почнете своє знайомство з Запорізьким краєм. 38-метрова “веслування”, крім прямого призначення, служить ще і мостом. З дамби відкриваються прекрасні види на Дніпро і його острова, а також на запорізькі мости. Після прогулянки по режимному (до речі) об’єкту – переїзд на острів.

Зараз Хортиця, завдяки мостам, інтегрована в Запоріжжі, але пару століть назад острів був неприступним стратегічним форпостом боротьби козаків з татарами. Детальніше про цю епоху ви дізнаєтеся, відвідавши музей козацтва та історико-культурний комплекс «Запорізька Січ», де зібрані елементи архітектури і побуту часів козаків: житлові будинки, господарські будівлі, Січової майдан і Церква Покрови Пресвятої Богородиці.

Пішохідна екскурсія «Дорога на Січ» допоможе краще відчути атмосферу того часу. Маршрут проходить по лінії укріплень часів російсько-турецької війни, а також по місцях археологічних розкопок.

Символ вільного козацтва приваблює не тільки історичним минулим, а й своєю природою. Незважаючи на близькість великого промислового міста та ГЕС, острів зберіг первісну природу і є частиною заповідника «Дніпровські пороги». Крім того, цей невелику ділянку суші (площа всього 23,5 кв.км.) вражає різноманітністю: тут і ліси, і степи, і луки.

На завершення туру вас чекає ще одна екскурсія – по Запоріжжю . Місто, можливо, не може похвалитися багатовіковою історією і архітектурою, але від цього зовсім не страждає. Розкинувшись на пагорбах Дніпра, з широкими і просторими проспектами і красивими мостами, йому є чим здивувати мандрівника. Наприклад, Ви знали, що Канберра (столиця Австралії), Бразиліа (столиця Бразилії) будувалися за одним проектом і мають схожу планування? Також в Запоріжжі знаходяться один з найдовших проспектів Європи (11 кілометрів) і козацький символ міста – величезний 700-річний дуб , під яким писали відомий лист турецькому султану.

Додаткова інформація

Тривалістю екскурсії: 1 день

Початок екскурсії: 8:00 Запоріжжя, ж/д вокзал

Вартість – 350 грн.

У вартість входить:

  • проїзд на автобусі за маршрутом Запоріжжя-о. Хортиця-Запоріжжя;
  • екскурсія на ДніпроГЕС;
  • екскурсія на о. Хортиця;
  • екскурсія по Запоріжжю;
  • страховка.

У вартість не входить:

  • обід.

Де проходить

Маршрут: ж / д вокзал Запоріжжя – ДніпроГЕС – Хортиця – центр Запоріжжя

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг