Святковий Тернопіль та замки (3 дні)

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
від 3790грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Якщо ви небайдужі до величних палаців, вас ваблять неприступні стіни фортець і не дає спокою дух середньовіччя – цей тур для вас. Триденний маршрут охоплює чотири головних замку Тернопільщини, кілька старовинних храмів, колегіумів і найстаріший ботсад.

Під час туру ви побачите:

 • Збаразький замок-фортеця на вершині гори;
 • один з найбільших штучних ставків Європи;
 • єдиний в Україні палац в стилі французького ренесансу.

Ви дізнаєтеся:

 • що збереглося від фортеці Бона Сфорца;
 • чому Вишневецький палац прозвали Волинським Версалем;
 • яку колекцію рослин зібрав один з найстаріших ботсадов країни.

В цей тур варто поїхати для того, щоб:

 • неспішно прогулятися по вечірньому Тернополю і перейнятися галицьким шармом;
 • насолодитися природою і подихати чистим повітрям в графському дендропарку;
 • відвідати чотири замки, храми і колегіуми за один тур.

Дата:

Програма туру

1 день

07:30 Виїзд від Південного залізничного вокзалу Києва на туристичному автобусі. Переїзд до Тернополя.

Обід по маршруту.

Прибуття в Тернопіль і поселення у готель. Залишивши речі, вирушаємо на екскурсію з дегустацією! Скільки стоїть місто, стільки його жителі вправлялися у виготовленні медів, настоянок та іншого п’янкого зілля. Просуваючись епохами, спробуємо 9 смаків Тернополя. Ви дізнаєтеся, хто такий пан Гірко, чим лікувати розбите серце, що таке “Свірко”, “Пейсахівка” і “Кобильшник”. І все це в одній затишній капсулі часу – в підпільному залі старої ресторації…

Після такого розігріву ви можете відсвяткувати Новий рік в ресторані готелю (оплачується додатково,1200 грн з особи. Потрібно заздалегідь забронювати в готелі “Тернопіль” + 38 (0352) 43-37-64. На місці забронювати неможливо). 


* Якщо ви хочете поїхати в тур, але у вас немає компаньйона, ми можемо спробувати підшукати вам підселення. На жаль, ми не завжди можемо гарантувати підселення. В цьому випадку, не пізніше, ніж за 3 дні до початку поїздки, вам потрібно буде доплатити за одномісне розміщення.

Тур по Україні : Тернопіль і замки

2 день

11:00 Пізній сніданок у готелі. Виїзд на екскурсію.

Свято триває – їдемо в музичний музей з колекцією інструментів з більш ніж 80 країн світу. Тут можна не тільки подивитися на вітрини – все можна потримати в руках, спробувати заграти. Може, ви відкриєте в собі нові таланти і знайдете “свій” інструмент. А їх тут безліч, такі назва не всі і чули. Ось ви знаєте, як виглядає і звучить калімба або діджеріду?

Переїзд до Бережан.

Досліджуємо затишне містечко Тернопільщини, в якому ми побачимо неприступний замок ХVІ століття з костелом в стилі італійського ренесансу, церкви Св.Трійці і Св.Миколая. У міській ратуші зараз розташувалися відразу чотири музеї.

Повернення до Тернополю до 18:00. Вільний час.

Тур по Україні : Тернопіль і замки

3 день

Сніданок у готелі. Виселення, забираємо речі в автобус.

Переїзд в Збараж. Збаразький замок – один із шедеврів фортифікаційного мистецтва. Зараз зали замку, створеного італійським архітекторами, стали музеєм. Тут зберігається колекція ікон, полотен, зброї. Спустившись в середньовічну темницю, можна побачити старі знаряддя тортур.

Перебираємося в не менш цікавий палацовий комплекс у Вишнівці. Це вже творіння рук французьких архітекторів, які надихалися Версалем. Вишукана резиденція династії Вишневецьких славилася шовковими шпалерами, позолотою, колекцією дорогих полотен і рідкісних творів мистецтва. Польський король Станіслав Август Понятовський відгукувався про замок з деякою заздрістю.

Обід за маршрутом.

Переїзд у Кременець, де на горі Бона знаходяться стародавні руїни замку. Гуляючи вузькими вуличками, ви побачите всі головні перлини міста, і дізнаєтеся його легенди – деякі з них полоскочуть нерви.

Виїзд до Києва. Прибуття орієнтовно о 22:30.

Додаткова інформація

У вартість входить:

 • проїзд на туристичному автобусі по маршруту;
 • проживання 2 ночі в готелі (номери зі зручностями);
 • екскурсії;
 • 2 сніданки;
 • дегустація настоянок;
 • страховка.

У вартість не входять: 

 • вхідні квитки;
 • обіди;
 • новорічний бенкет.

Партнер туру

Де проходить

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг