Візитні картки Закарпаття: Косино, Синевир, Мукачеве (3 дні)

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
від 2690грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Триденний тур “Візитні картки Закарпаття: Косино, Синевир, Мукачеве”, в якому ви відвідаєте унікальні і легендарні місця. У програмі туру природні об’єкти та історичні пам’ятки регіону, термальний комплекс і дегустація вин. Під час подорожі ви відпочинете не тільки душею, а й тілом.

Під час туру ви побачите:

  • найбільший підземний бункер часів Другої Світової війни, який називають “замок в надрах”;
  • замок Паланок, Сент-Міклош, резиденцію Шенборна;
  • знакові місця Закарпаття: Мукачево, Косино, Берегово, Синевир та інші.

Ви дізнаєтеся:

  • чому Синевир називають “Морським оком” і які історії кохання пов’язані з цим місцем;
  • де в Україні реабілітують бурих ведмедів, вчать заново пристосовуватися до умов дикої природи.

В цей тур варто поїхати для того, щоб:

  • відпочити душею і тілом на термальному курорті Косино;
  • побувати в легендарних замках Закарпаття, добре збережених до наших днів;
  • відчути магічну унікальність Закарпатського регіону.

Дата: За запитом, в будь-який день

Програма туру

1 день

11:10 зустріч з гідом і групою на залізничному вокзалі Мукачева.

Рекомендовані поїзди з Києва №81, 29 17. З Харкова №17, 46 (туристи зможуть приєднатися до групи в центрі Мукачева). З Одеси № 108 (прибуття о 14:28, туристи зможуть приєднатися до групи в готелі “Стар” в центрі Мукачева).

Тур в Мукачево і замок “Паланок”. Мукачево – місто, що стоїть над річкою Латорицею завжди змагалися з Ужгородом за першість на Закарпатті. Мукачево приваблює не тільки дослідників унікальної історичної спадщини, але і цінителів хорошого вина. У Мукачеві знаходиться один з найкрасивіших і найбільш відомий замок регіону – Паланок . На екскурсії «Місто над Латорицею” ви пройдете по старовинних вуличках Мукачево і відвідайте середньовічний замок Паланок.

Паланок

Обід в кафе.

Переїзд в готель і поселення в номери. Вільний час. Переїзд в Косино.

Відпочинок в Косино. Комплекс “Термальні води Косино” на Закарпатті об’єднує 5 басейнів з цілющими водами, 3 з яких термальні. Ви зможете відновитися не тільки фізично, а й морально. Адже води Косино благотворно впливають на опорно-рухову, нервову і серцево-судинну систему. За бажанням, зможете відвідати сауни, баню, хамам, готель “Iváncsó Birtok” або прогулятися в дубовому гаю площею 200 гектарів, який оточує курорт.

Після розслаблення в басейнах, вирушаємо на винну дегустацію. Ви відвідаєте діючий винний підвал у Берегово . Цей романтичний підвал зараз використовується за призначенням. Його старовинні сирі стіни охороняють величезні бочки з вином, яке набирається сил, щоб порадувати любителів напою. Місцеві гіди розкажуть вам про традиції виноробства регіону, а також почастують особливими сортами.

Повернення в готель. Вільний час.

2 день

Сніданок у готелі.

Екскурсія на водоспад Шипіт, Синевир та в єдиний в Україні реабілітаційний центр бурих ведмедів . Екскурсія, яка надихає і наситить новими силами. Неймовірний водоспад, який можна спостерігати і слухати в будь-який час року. “Морське око” Карпат – найбільше і мальовниче озеро, з яким пов’язана романтична легенда. А також реабілітаційний центр бурих ведмедів, в який ведмедики потрапляють, на жаль, в результаті нелегкої долі. Зате зараз вони можуть повністю відновитися і попустувати один з одним. Спостерігати за клишоногого одне задоволення.

Центр реабілітації ведмедів

Наповнилися враженнями? Час підкріпитися. Обід в колоритній гуцульській колибі.

Повернення в готель.

3 день

Сніданок. Виселення з номерів (речі захопіть з собою).

Сьогодні ви відвідаєте місце, яке називають “замок в надрах” – найбільший бункер часів II Світової війни. Тут, на глибині 50-100 м знаходяться 3 ярусу системи дотів. Загальна довжина тунелів – 2 км. ДОТ споруджувався угорцями для ставки 1-ї угорської армії. Вважається, що це найбільший військовий бункер в Європі, який зберігся.

Обід в кафе.

Екскурсія в замок Шенборна. Ви відвідаєте мисливську резиденцію архієпископа Шенборна, оточену мальовничим англійським парком в урочищі Берегвар. У коді будівлі зашифрований астрономічний рік. На фасаді будівлі можна нарахувати 365 вікон, що дорівнює кількості днів у році. 52 кімнати відповідають кількості тижнів, а 12 входів – кількості місяців. А якщо придивіться до форми паркового ставка – побачите контури карти Австро-Угорщини.

Замок Сент- Міклош (Чинадіївський замок)

Екскурсія в “Сент-Міклош” . Ви відвідаєте замок, побудований в 14-15 столітті бароном Переньї. Проведе екскурсію для вас нинішній власник замку – художник Йосип Бартош. Він також проводить в замку реставраційні роботи. Йосип Бартош впевнений, що замок “Сент-Міклош” не простий. З ним пов’язана цікава історія кохання, слід якої можна відчути і сьогодні. Багато самотніх людей зустрічають в замку свою другу половинку. На екскурсії ви дізнаєтеся легенди самого романтичного замку середньовіччя, а також правдиві історії, пов’язані з ним.

Трансфер до залізничного вокзалу. Мукачево (виїзд після 18:00). До нових зустрічей в Закарпатті!

Рекомендовані поїзди до Києва №81, 45, 29; в Харків №45, в Одесу № 107.

Додаткова інформація

Вартість – 2290 грн.

У вартість входить:

транспортні послуги 3 дні;
екскурсія в Мукачево і замок “Паланок”;
екскурсія в “замку в надрах”;
екскурсія в замок графа Шенборна;
екскурсія в замок «Сент-Міклош»;
проживання в готелі 2 ночі;
харчування: 2 сніданки;
страхування.

У вартість не входить:

купання в термальному джерелі;
дегустація вин в “Старому Подвалє”;
вартість 1 обіду;
вхідні квитки в замок Паланок;
вхідний квиток ПП “Синевир”;
вхідний квиток на водоспад Шипіт;
вхідний квиток ЦРБМ;
вхідний квиток в музей Бункер;
вхідний квиток в замок графа Шенборна.

Партнер туру

Де проходить

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг