Майстер-клас іспанської кухні

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
від 500грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Іспанія – велика і приваблива країна з безліччю своїх особливостей і характерним національним колоритом. Іспанська кухня істотно відрізняється в різних регіонах, а іноді місцеві традиції і зовсім суперечать один другу. Кожний куточок країни пишається своїми стравами, зовсім несхожими один на одного. Саме це робить іспанську кухню настільки цікавою і оригінальною.

Дата: За запитом, в будь-який день

Готуйте з нами на майстер-класі іспанської кухні!

Паелья, емпанадас, іспанська тортилья, гаспачо – одні ці назви, здається, створені, щоб викликати апетит. Іспанці завжди знали толк в їжі, інгредієнтах та їх поєднанні, в подачі і різноманітності. Можливо, іспанська кухня у нас не настільки популярна, як японська чи італійська. Але, спробувавши її один раз, уже неможливо відмовитися від насиченості смаків і ароматів.

Місцеві кухарі старанно бережуть свої секрети, передаючи їх від покоління до покоління. Але ми спеціально дізналися деякі з них, щоб підняти для вас завісу таємниці!

Незважаючи на всю різноманітність, іспанська кухня має і деякі загальні тенденції, які червоною ниткою проходять через місцеві страви і рецепти. Це численні ароматні трави, характерний набір спецій, використання часнику і оливкового масла, інші хитрощі, дізнатися які ви зможете під час нашого майстер-класу іспанської кухні.

Ми пропонуємо комплексну програму, під час якої ви навчитеся готувати різні страви, від закуски до десерту!

  • Мастер-класс в Киеве: Мастер-класс испанской кухни

Програма майстер-класу

  • Тапас (2 види)
  • Андалузкій гаспачо з брускеттою
  • Паелья з куркою і креветками
  • Крема Каталана

Додаткова інформація

Тривалість: 2,5 часа

Вартість: 500 грн.

Збираються групи по 9 осіб.

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг