Кулінарні майстер-класи в Києві

ПОДИВІТЬСЯ, ЯКІ ПОДІЇ НА ВАС ОЧІКУЮТЬ

Майстер-класи з кулінарного мистецтва в Києві

Думаєте, що вдома ресторанне блюдо приготувати неможливо? Кондитерська мистецтво – не забава для дітей? relax) готовий переконати вас у зворотному і зруйнувати стереотипи! Кулінарні майстер-класи – це весело, цікаво і надзвичайно смачно!

Записуйтеся на майстер-клас, і за кілька годин освойте приготування смакоти, яка прикрасить будь-який стіл! Під керівництвом досвідчених шеф-кухарів ви навчитеся готувати все, що завгодно: від суші і ролів до піци і лазаньї.

Ви дізнаєтеся професійні секрети майстрів кухні:

  • як вибрати кращий рецепт
  • який знадобиться інвентар та посуд
  • як підбирати та зберігати продукти
  • як правильно скласти меню
  • як сервірувати стіл за всіма правилами етикету.

Головне, що вам знадобиться, це натхнення, позитив і трохи терпіння. Все інше надасть шеф-кухар: від фірмового рецепта до набору продуктів, а в якості бонусу – маленькі кулінарні хитрощі.

Ви зможете на власному досвіді переконатися, що приготувати вишукане ресторанне блюдо можна вдома – з цілком доступних продуктів. А ще ви дізнаєтеся як прикрашати готові вироби так, що гості будуть ковтати слинки, тільки-но побачивши ваш кулінарний шедевр!

Прийти на майстер-клас з кулінарного мистецтва найкраще компанією. Кулінарний тимбилдинг, як стверджують психологи, перетворює компанію в справжню команду, якій під силу будь-які завдання. Можете взяти з собою колег, друзів або сім’ю.

Кулінарні майстер класи для дітей – смачна мрія

Запропонуйте дитині подорож у солодку країну шоколаду, світ карамелі або дивовижних морських страв! Юні поварята зможуть власноруч приготувати яскраві цукерки на паличці, ласощі з сухофруктами і горіхами. І це далеко не все, чого на майстер-класі з кулінарного мистецтва зможуть навчитися дівчата і хлопці. Вони освоять прості, смачні і корисні страви з усіх куточків світу, познайомляться з культурою і традиціями різних народів.

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг