ПОДИВІТЬСЯ, ЯКІ ПОДІЇ НА ВАС ОЧІКУЮТЬ

Майстер-класи з фотографії в Києві: стати фотографом просто!

Розвиток цифрових технологій дозволило практично всім стати в тій чи іншій мірі фотографом. Але фотографія як мистецтво в чомусь схоже на музиці – все знають сім нот, але лише одиниці вміють грати, і одиниці – роблять це професійно. Майстер-класи з фотографії можуть перевернути ваше уявлення про роботу з камерою, світлом, предметами, обробці зображень, і навіть стати поворотним моментом у вашій кар’єрі.

В ході майстер-класів ви зможете освоїти різні стилі і напрямки фотографії:

  • стріт-арт фото – для шанувальників сучасного міського фотографії, він допоможе побачити приховане на безліч разів хоженого вулицях
  • фуд-фотографія – як правильно знімати натюрморти і показати їжу «смачно», скласти композицію або змусити фрукти «світитися»
  • портретна зйомка – вміння розкрити внутрішній світ людини в його застиглому зображенні
  • архітектурна зйомка – як передати музику, застиглу в камені

Воркшопи – навчання у досвідчених фотографів

Окремий вид майстер-класів – воркшопи фотографії, де фотографи аматори можуть попрацювати з професійній студії , з грамотно підібраною локаціями, професійними моделями, правильно виставленим кольором і іншими дуже значущими речами, які дають можливість отримати фото класу «профі». Крім того, участь в воркшоп фотографії – це ще й можливість попрацювати з професійною фотоапаратурою.

Майстер-клас по фотографії-це нові думки, ідеї, слова, можливість поспілкуватися з такими ж любителями фотографії в особливій атмосфері, знайти стимул і бажання розвиватися, експериментувати, рухатися далі. На relax) можна підібрати майстер-класи з фотографії для будь-якого фотографа – від початківця (дізнатися пристрій фотоапарата, глибина різкості, баланс білого, налаштування діафрагми і витримки, особливості світла і його виставлення, правильне кадрування, обробка зображень) до майстрів (комерціалізація фото, створення власного бренду і т.д.). Вчитися фотографувати – це нескінченний процес, який завжди відкриває перед творчою людиною щось незвідане.

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг