Чернігів і дендропарки (2 дні)

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
2000грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

За два дні перед вами відкриється ціла епоха, в якій створювалися і проживали своє яскраве життя великі храми, палаци і парки.

Ви побачите завершальний акорд ери українського бароко – церква Різдва Пресвятої Богородиці, в яку хочеться повернутися ще і ще раз. Заїдемо в Чернігів, який був колись одним з найбільших міст на Русі – колиска легенд і билин. Побуваємо в заповіднику «Качанівка» , який незважаючи на численних власників зберігся в первісному вигляді з 1771 року. І навіть заглянемо в гості до “Вія”, в Юр’ївська церква.

Дата: За запитом, в будь-який день

Програма туру

День 1

Для початку зупинимося в селищі Козельці , де в 1752 році виникло архітектурне диво – храм Різдва Пресвятої Богородиці. Побудований він був козачкою Розумихи в знак подяки Господу за тріумфальне піднесення своїх дітей (Олексія і Кирила Розумовських). Головний скарб храму – грандіозний різьблений дерев’яний іконостас, виготовлений з липи і покритий позолотою, за ескізами відомого архітектора Бартоломео Растреллі.

 Тур по Україні: Чернігів і дендропарки Собор Різдва Пресвятої Богородиці, Козелець, Чернігівська обл.

Коротка перепочинок за обідом, і, ось ми вже в місті-легенді Чернігові .

В архітектурно-історичному заповіднику «Чернігів стародавній» розташувалися найстаріші споруди міста: Спасо-Преображенський собор (XI століття), Борисоглібський собор (XII століття), Чернігівський колегіум (1702). Очевидці розповідають, що в Антонієвих печерах можна побачити людину в рясі. А ще вважається, що в цьому релігійному і містичному місці поліпшується самопочуття. Якщо хочеться ще чогось надприродного, то скоро ви трохи більше дізнаєтесь про фільм “Вій” – лідера радянського кінопрокату і єдиному радянському “ужастике”. Кінострічку, виявляється, знімали в дерев’яній козацькій Церкви святого Георгія (Святого Юра), збудованої без єдиного цвяха в селищі Седнєв . Тут ви зробите парочку страшних знімків і ми вирушимо дивитися ще одну містичну пам’ятка.

 Скарби Північної Столиці. Екскурсія в Чернігів Свято-Троїцький кафедральний собор, Чернігів

По дорозі Свято-Воскресенська церква, яка здавна славилася своїми священиками-екзорцист, а всередині навіть є докладна ілюстрована інструкція по вигнанню бісів.

День 2

Рано вранці вирушаємо в Національний історико-культурний заповідник «Качанівка» . Художник Кузьма Петров-Водкін захоплено писав про садибу в своєму листі дружині:

“Уяви собі добре доглянутий парк на 700 десятин з величезними ставками і віковічними деревами … А в центрі всього цього – замок на 76 кімнат, переповнений рідкісної меблями і художніми творами …”

 Тур по Україні: Паркове намисто Чернігівщини Садиба Тарновських (XVIII-XIX ст.). Качанівка, Ічнянський р-н, Чернігівська обл.

На просторах садиби творила ціла плеяда митців: Рєпін, Сєров, Врубель, брати Маковські і Агин. А в «альтанці Глінки», в гроті біля ставка, великий композитор створював свою оперу «Руслан і Людмила»

На обід нас покликав до себе сам пан отаман, який чекає гостей на колоритному козацькому хуторі, де нас пригостять справжнім кулішем.

І, наостанок, прогулянка екскурсія по казковому куточку, відомому далеко за межами України – парку Тростянець . У 1820 році до засновника парку Івану Скоропадському приїжджали любителі природи майже з усього світу і привозили з собою нові саджанці для настільки дивовижний парк, який розкинувся на площі понад двісті гектарів.

 Алея закоханих в Тростянці Тростянецький дендропарк, Тростянець, Ічнянський р-н, Чернігівська обл.

Повернення в Київ до 20:00.

Додаткова інформація

Тривалість: 2 дня / 1 ніч

Початок: 10:00 Київ, “Південний” ж / д вокзал

Вартість для 1 чол.:

  • дорослому при 2-місць. розміщенні – 2000 грн.;
  • дорослому при 1-місць. розміщенні – 2400 грн.;
  • дитині до 12 років – 1800 грн.

У вартість входить:

  • проїзд на туристичному автобусі по маршруту;
  • всі екскурсії та вхідні квитки;
  • проживання в готелі “Придеснянський”;
  • 1 сніданок, 2 обіди;
  • страховка.

У вартість не входить і оплачується додатково:

  • додаткове харчування.

Де проходить

Маршрут: Київ – Козелець – Чернігів – Седнів – Чернігів – Качанівка – Тростянець – Київ

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг