Дивовижний Ніжин: незабутні враження за один день

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
599грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Місто з багатою історією, затишним пішохідним центром, старовинним університетом і містичними історіями, відкриється вам з несподіваного боку. Поїздка класу «все включено» в комфортабельному Mercedes Sprinter, Wi-Fi під час поїздки, пам’ятні подарунки та незабутні враження про Ніжин – місті, слава якого не обмежується знаменитими огірками.

Дата: За запитом, в будь-який день

Програма туру

Звідки в Ніжині з’явилася велика грецька діаспора? Чому в Ніжині така щільність церков в центрі міста? Де насправді проходила Чорна Рада? Які події підштовхнули Гоголя написати «Вія» – саме містичне з його творів? Відповіді на ці питання перевернуть ваше уявлення про районний центр Чернігівської області, в якому обов’язково варто побувати!

Пішохідна екскурсія по центру міста

Дорога до Ніжина займає дві години, і після прибуття ми почнемо з історичного центру міста – пройдемося по ньому разом з нашим досвідченим екскурсоводом. Відвідаємо Миколаївський собор , в якому вінчався Богдан Хмельницький і оголошувалися результати Чорної Ради. Зупинимося біля пам’ятників актрисі Марії Заньковецької та Богдану Хмельницькому . Побачимо різьблений дерев’яний іконостас церкви Всіх Святих , дізнаємося про зникаючої чаші в розписах Благовіщенського собору чоловічого монастиря (до речі, ці фрески любив розглядати Гоголь, коли навчався в Ніжині). Під час цієї прогулянки ми побачимо будинок з привидами і дізнаєтеся його історію. Потім зробимо зупинку у першого в Російській імперії пам’ятника Гоголю , і дізнаємося яким чином скульптор увічнив в цьому пам’ятнику ще й себе.

Тур по Україні : Дивовижний Ніжин: незабутні враження за один день

Графський парк

Потім ми поїдемо в Графський парк , до старовинної будівлі Ніжинського Університету, стіни якого пам’ятають Гоголя. Ми побачимо пам’ятник засновнику і головному меценату університету, пройдемося тихими стежками парку і сфотографуємося біля єдиного в Україні пам’ятника Вчительці.

Тур по Україні : Дивовижний Ніжин: незабутні враження за один день

Недалеко від Графського парку знаходиться Хрестовоздвиженська церква . Ви почуєте історію про те, як і чому Гоголь написав свого «Вія» – і вона вас здивує, тому що це твір було засновано на реальних подіях, і пов’язані вони були саме з цією церквою! Біля церкви є колодязь, воді якого приписують цілющі властивості. Ми самі зможемо перевірити це, набравши в ньому холодної джерельної води.

Тур по Україні: Дивовижний Ніжин: незабутні враження за один день

У другій половині дня, після обіду нас чекає екскурсія по єдиному в Україні музею Поштовій станції . Ви почуєте історію виникнення поштового повідомлення в Російській Імперії і побачите дивовижні експонати тієї епохи, що стосуються розвитку комунікацій між людьми.

Чи знаєте ви що при оплаті подорожньої на поштовій станції можна було переночувати? Які безкоштовні послуги на поштовій станції пропонувалися для мандрівників? Що означало «їздити на перекладних»? Скільки коштувало подорож в своєму екіпажі? Як жив доглядач поштової станції і що входило в його обов’язки? Навіщо в обов’язкове спорядження візника входило рушницю?

Відповіді на всі ці та інші питання ви отримаєте в ході цієї екскурсії.

Тур по Україні : Дивовижний Ніжин: незабутні враження за один день

Потім ми відвідаємо унікальний Музей Рідкісної Книги при бібліотеці Ніжинського університету, який відкриє свої двері в вихідний день спеціально для нас. Дивовижне місце з десятками тисяч старовинних фоліантів і людина, завідувач цим багатством, чекають нас, щоб поділитися історіями виникнення друкованих книг в Україні.

Скільки корів йшло на створення однієї пергаментним книги? Хто був першим першодрукарем в наших краях, якщо перші друковані книги з’явилися до Івана Федорова? Ким був сам Іван Федоров? Росіянином, українцем або білорусом?

Відповіді на ці та інші питання ви почуєте від завідувача музею, який проведе екскурсію і покаже експонати музею, в число яких входять копії Острозької біблії, на якій складає присягу Президент України і знаменитого «Апостола» Івана Федорова.

Тур по Україні: Дивовижний Ніжин: незабутні враження за один день

Після музею ми відвідаємо магазин сувенірів, де можна буде вибрати собі магніт на згадку про поїздку. А перед самим виїздом з міста, ми поїдемо до пам’ятника Ніжинському огірку – традиційного місця для Селфі.

Додаткова інформація

Тривалість екскурсії: 1 день

Місце збору: Київ, ст.м. «Лісова», в 8.45

Закінчення туру: 20.30, Київ, ст.м. «Лісова»

Вартість для 1 чол.:

• дорослий – 599 грн. ;
• дитина до 12 років – 499 грн .

У вартість входить:

• транспортне обслуговування по програмі;
• Wi-Fi
• обід (будь ласка, заповніть форму з вибором меню );
• питна вода вода;
• екскурсія з гідом по місту;
• вхідні квитки в музеї;
• транспортна страховка; аптечка в транспорті;
• магнітик на вибір в магазині сувенірів.

Партнер туру

Де проходить

Маршрут: Київ – Ніжин – Київ

Місце збору: Київ, ст.м. «Лісова», в 8.45

& Nbsp;

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг