Замок Радомисль і костели Бердичева (1 день)

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
від 740грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Для того, щоб побачити середньовічний замок і зануритися в атмосферу XVII століття, зовсім не обов’язково їхати на Західну Україну. Всього в 100 кілометрах від Києва знаходиться дивовижний замок «Радомисль» .

Всього година їзди, і ви поринете в дивовижну атмосферу епохи оксамитового романтизму, прогуляєтеся по неймовірному ландшафтному парку і доторкнетеся до красивої Душе України. Купуйте квиток на тур в замок «Радомисль» і будьте впевнені: це подорож по Україні привнесе у ваше життя виключно радісні думки і враження!

Дата: За запитом, в будь-який день

Програма екскурсії

8:00 Виїзд на туристичному автобусі від станції метро “Житомирська”. Переїзд в замок Радомисль.

Замок Радомисль зберігає єдину в світі колекцію домашньої ікони, яка нараховує понад 5000 експонатів. Дивовижні, кольорові, милі, незвичайні ікони, які писали люди, не враховуючи канони.

В історико-культурному комплексі “Замок Радомисль” повністю збережені природні ландшафти та відновлені інтер’єри XVIІ-ХІХ століть. Замок знаходиться між двох водоспадів в парку зі скульптурами ХVІІ- ХVІІІ ст. Парк складається з декількох островів з’єднаних містками. Тут ви знайдете безліч інстаграмних містечок.

Екскурсія в Радомишль включає в себе відвідування “папірні”, де виготовляють папір за старовинними технологіями Києво-Печерської Лаври. Весь процес ви зможете побачити своїми очима.

Переїзд до Бердичева. По дорозі – обід в кафе.

Екскурсія в Костел босих кармелітів, де знаходяться музей історії міста. Відвідайте костел св. Варвари, в якому вінчався Оноре де Бальзак з Евеліною Ганською.

На зворотному шляху ми з вами заїдемо в місце, фото якого прагнуть зробити інстаграмери – острів закоханих в Старому Солотвині.

Виїзд до Києва. Прибуття до 22:00.

Додаткова інформація

Тривалість: 1 день

Вартість – 740 грн.

У вартість включено:

  • проїзд на автобусі за маршрутом Київ-Радомишль-Київ;
  • супровід екскурсовода;
  • страховка.

Оплачується додатково:

  • вхідні квитки в замок “Радомисль” і майстер-клас з виготовлення папірусу
  • обід.

Де проходить

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг