Лікарський чай по-полтавськи (2 дні)

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
1500грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Напевно, ви і не мріяли власноруч виготовити масло на обладнанні 130-річної давності. Але це саме те, що ви зможете зробити під час унікального туру «Лікарський чай по-полтавськи». І це тільки початок! Увечері першого дня ви зможете прогулятися по вуличках Миргорода, занурившись в атмосферу відпочинку і заспокоєння. А в другий день туру ви відвідаєте Парк лікарських рослин з його запахами м’яти, анісу, коріандру і 1000 інших лікарських рослин і пройдетеся по каштановим, липовим і дубовим алеях. Після дегустації чаю з різних лікувальних зборів, вас чекає екскурсія в Мгарський монастир і один з найдавніших міст України – Лубни. Це дійсно особливий тур!

Дата туру: за запитом

Дата: За запитом, в будь-який день

Програма туру

1 день

8:00 виїзд з Харкова від пл. Конституції на автобусі.

10:30 – 11:20 вирушаємо в унікальний в Україні інтерактивний Музей масла , який працює на старовинній маслоробні. Це єдиний музей, в якому масло виробляється на обладнанні 130-річної давності. У музеї відновлена ​​повна лінія виробництва масла. Ви дізнаєтеся про історію і культуру виробництво масла. Під час майстер-класу, навчитеся самі робити масло і спробуєте його.

Музей масла

Після екскурсії по маслоробні прямуємо в Миргород , в готель.

13:00 – 14:00 обід і заселення в готель.

Після заселення в номери у вас буде близько години вільного часу, щоб трохи відпочити і перевести дух.

У 15:00 вирушаємо на екскурсію по чистому і доглянутому містечку Миргороду, розташованому на джерелах цілющих вод. Сюди приїжджають відпочивати зі всієї України. Тут панує атмосфера відпочинку і спокою. А на вокзалі, дописуючи другу частину “Мертвих душ” сидить Гоголь.

Миргород

Вільний час для відпочинку.

2 день

9:00 Сніданок. Виселення з номерів.

У 11:00 сідаємо в автобус і вирушаємо на екскурсію в Парк лікарських рослин . Розведення рослин почалося в аптечному дендропарку ще за часів козаків. На площі 470 гектарів буяют близько 1000 видів різноманітних лікарських рослин. Серед них: коріандр, аніс, м’ята, горицвіт, кардобенедикт, солодка, беладонна, алтея і інші. Лікарські рослини вирощуються за спеціально розробленою тут технології. Під час екскурсії по парку ви почуєте багато цікавої інформації про травах і їх застосуванні, побачите збереглася садибу поміщика Леонтовича, каштанову, липову алею і алею 300-літніх дубів.

Після екскурсії по парку – дегустація чаю з різних лікувальних зборів . Також зможете придбати трав’яні збори.

Потім вирушаємо за їжею духовної – в Мгарський монастир . Існує легенда, за якою місце будівництва майбутнього монастиря княгині Вишневецької вказали ангели. Монастир відвідували А.С. Пушкін, Т.Г. Шевченко, Петро I, Мазепа та інші.

Мгарський монастир

14:00 – 15:00 обід в кафе по маршруту.

У 15:00 їдемо на екскурсію в Лубни один з найдавніших міст України. Місто, який відвідали Гоголь, Сковорода, Шевченко і Гребінка. А Петро I відкрив одну з найстаріших аптек.

19:30 повернення до Харкова.

Додаткова інформація

Вартість:

  • двомісне розміщення – 1500 грн.
  • одномісне розміщення – 1700 грн.
  • діти до 12 років, пенсіонери – 1350 грн.

У вартість включено:

  • транспортне обслуговування;
  • проживання в готелі (номери зі зручностями Люкс або Напівлюкс);
  • екскурсійна програма 2 дня + вхідні квитки;
  • харчування: 1 сніданок, 2 обіди;
  • страховка.

У вартість не включено:

  • особисті витрати;
  • додаткове харчування.

Партнер туру

Де проходить

Маршрут: Харків – Мачухи – Миргород – Лубни – Харків

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг