Неймовірна Харківщина: садиби та палаци (3 дні)

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
від 3800грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Старовинні садиби та палаци в Харківській області славляться настільки ж багатим родоводом, як і їх господарі-аристократи. У цьому турі – пам’ятки Харківщини і екскурсії по зачаровує місцях.

Під час туру ви побачите:

 • «Сім чудес» Харкова – колишньої інтелектуальної столиці України;
 • Розкішні садиби і палаци цукрозаводчиків-мільйонерів;
 • «Сільський Ермітаж» з експозицією картин знаменитих художників;
 • «Пряничне будиночок» і особняки місцевих поміщиків.

Дізнаєтеся:

 • Який будинок в Харкові займає цілий квартал і скільки тонн води вміщує «Скляний струмінь»;
 • Чим славиться скромне село Сковородинівка;
 • Як всесвітньо відомий символ антивоєнного руху кисті Пабло Пікассо виявився в «сільському Ермітажі».

У цей тут варто поїхати, щоб:

 • Побачити, як і де жили українські аристократи і мільйонери минулих часів;
 • Посидіти під 700-річним дубом біля музею Григорія Сковороди;
 • Здійснити вояж по слідах видатних архітекторів, співаків, художників і зануритися в атмосферу мистецтва і богеми.

Дата: За запитом, в будь-який день

Програма туру

1 день

8:00 Виїзд на автобусі з Києва, від станції метро “Харківська”.

13:00 прибуття в Харків. Обід в кафе і заселення в готель.

Екскурсія по Харкову “7 чудес Харкова”. На оглядовій екскурсії ви відвідаєте дивовижні місця міста, які виділяються своєю історією і особливою архітектурою, а також які були ретельно відібрані жителями Харкова. Це і найбільший храм Харкова Свято-Благовіщенський кафедральний собор. І Будинок державної промисловості (відомий під кодовою назвою Держпром), який на момент його зведення вважався найбільшою висоткою в місті. І Будинок зі шпилем, який займає цілий квартал. І “Дзеркальний струмінь”, витончений фонтан, внесений в енциклопедію ЮНЕСКО. А також найстаріша споруда Харкова – Свято-Покровський чоловічий монастир, пам’ятник Тарасу Шевченку, руки Манізера, і Успенський собор, побудований у бароковому стилі.

Ще один об’єкт, який неможливо не згадати, але який ви побачите – Площа Свободи , розміром 12 гектарів і в формі колби. Всі ці об’єкти ви побачите під час екскурсії по Харкову.

Орієнтовно після 17: 00-18: 00 вільний час в місті. Самостійне повернення в готель.

2 день

Сніданок у готелі.

Екскурсія в садибу в Старому Мерчику – палац Шидловських. Одного з найбільш знатних дворянських родин Харківщини тих часів. Одна з гіпотез свідчить, що проект садиби створювався архітектором Б. Растреллі. Будівля садиби оточене штучно створеним парком зі ставками і віковими деревами. Всього в парку налічується близько 30 видів різноманітних дерев.

Екскурсія в Шаровку. Палац цукрозаводчика Леопольда Кеніга, мабуть, найвідоміша пам’ятка Харківщини. Оборонні вежі, фортечні зубці на воротах, стрілчасті вікна і інші архітектурні елементи надають палацу легкий дух середньовіччя. За часів господарювання Кеніга біля палацу був розбитий парк з ставками, віковими деревами (одному з дубів виповнилося 600! Років) і садовими деревами. На території Шарівського палацу ви побачите збережені стайні, фазанарій та господарські прибудови.

Обід в кафе.

Екскурсія в Пархомівський музей. Унікальна картинна галерея, яку ще називають “сільським Ермітажем”. Це не тільки архітектурна пам’ятка. Тут ви побачите картини художників Рєпіна, Айвазовського, Малевича, Васнецова, Реріха, Гогена, Бенуа, Ван Дейка та інших іменитих художників. Перлина колекції галереї – 4 картини всесвітньо відомого Пабло Пікассо. Одна з картин “Голуб миру”, яка стала символом антивоєнного руху, також виставлена ​​в галереї.

Екскурсія в садибу “Наталівка”. Садиба була побудована для цукрозаводчика Харитоненка, щоб відпочивати тут влітку. Варто зауважити. що парадні ворота, що ведуть в садибу, спроектовані Олексієм Щусєва, який проектував Казанський вокзал в Москві і Мавзолей Леніна. Також ви побачите збереглися стайні і водонапірну вежу в готичному стилі і будиночок керуючого.

Повернення в готель.

3 день

Сніданок в готелі і виселення (речі захопіть з собою).

Екскурсія по садибах Харкова. Ви побачите особняк хорошого друга Федора Шаляпіна – отоларинголога Степана Сурукчі, в якому з кожним приїздом співака організовувалися творчі вечори. Також ви побачите “Пряничне будиночок” дослідника-орнітолога Миколи Сомова, особняк Юзефовича, в якому сьогодні розташований Центральний палац одруження, особняк архітектора П.П. Рижова і багато інших.

Обід в кафе.

Екскурсія в Сковородинівку. По дорозі в Сковородинівку робимо зупинку біля красивого будівлі початку 20го століття в селі Вільшани – Земельного банку, побудованого в стилі модерн.

Сковородинівка – село, в якому жив унікальна людина філософ, письменник, мандрівник і віщун Григорій Савич Сковорода. Двічі йому вдалося передбачити найближчим наступ чуми і свою смерть. Людина, який поважав людей не за його положення в суспільстві, а за досягнення. Коли Григорій Савич викладав в Харківському колегіумі, то оцінював учнів не оцінками а визначеннями “вельми гострий”, “вельми тупий”, “зверок вострое” та інші.

Ви відвідаєте музей Сковороди, прогуляйтеся по старовинному парку навколо музею, побуваєте в його улюблених місцях в парку. Тут збереглися улюблений колодязь письменника, 700-річний дуб, пам’ятник руки Кавалерідзе, будинок контори керуючого, приміську комору.

Повернення до Києва орієнтовно до 22:00

Додаткова інформація

Вартість – 3250 грн.

У вартість входить:

 • проїзд на автобусі за маршрутом 3 дні;
 • екскурсія “7 чудес Харкова”;
 • екскурсія в Старому Мерчику;
 • екскурсія в Шарівці;
 • екскурсія в Пархомівський музей
 • екскурсія до садиби “Наталівка”;
 • екскурсія в Сковородинівку і Чорнухи;
 • проживання 2 ночі в готелі;
 • харчування: 2 сніданки;
 • страховка.

У вартість не входить:

 • вхідні квитки в Шарівський палац;
 • вхідні квитки в Пархомівський музей;
 • вхідні квитки в музей Сковороди в Сковородинівці;
 • обіди.

Партнер туру

Де проходить

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг