Новий рік у Львові (4 дні)

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
від 5060грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Львів – місто-казка, місто-мрія. І де зустрічати Новий, 2022 рік, як не тут ?! Пориньте в різдвяну феєрію вузеньких вуличок, старовинних будівель, величних соборів і затишних кафе, відправившись в тур Новий рік у Львові !

Дата:

Програма туру

Тур на новий рік до Львова – це безліч святкових ліхтариків, трохи замерзлих але веселих людей на вулицях, аромат кав’ярень і неймовірні історії! А їх наші екскурсоводи можуть розповісти ох як багато!

31.12.2021

7:00 Збір групи в Києві біля Південного залізничного вокзалу. 

Переїзд зі столиці України в її культурну столицю – до чарівного Львова.

Поселення у готель та обід.

Звісно, що в такий святковий день хочеться особливо «пошпацерувати» по Львову:) На вас чекає незвичайна, театралізована екскурсія з самим бургомістром! Прогулюючись площею Ринок та завертаючи у вузенькі провулки, раптом ви опинитесь у середньовічному Львові та зустрінете цікавих персонажів. Веселий батяр, хитрий єврей, таємничий монах та інші історичні образи розкажуть нетривіальні історії міста.

Далі святкове місто буде в ваших руках. Ви можете зустріти Новий рік у Львові на головній площі біля ялинки чи в одному з закладів Львова. Будь ласка, забронюйте місця у закладах заздалегідь.

01.01.2022

Сніданок в готелі.

Виїзд на екскурсію в Дрогобич та Трускавець. 

В цих славетних своєю сіллю та нафтою містах є багато таємниць та цікавих історій, які ми почуємо під час екскурсій.

Дрогобич – місто, де сіль фактично під ногами… Це «півтора міста» – тут українець, поляк та єврей були своїми. Це місто юності Івана Франка, життя і смерті Бруно Шульца. Ви відвідаєте найстаріше діюче підприємств України, де вже багато сотень років старими методами виварюють сіль. Побачите старовинні вілли нафтових магнатів, готичний костел святого Варфоломія, красуню-церкву святого Юра зі списку ЮНЕСКО та старовинну архітектуру міста.

Обід. Переїзд у Трускавець. 

Тут ми будемо шукати жінку:) На вас чекає нова театралізована екскурсія. Це іронічна мандрівка, яка відкриває легенди курорту та занурює вас у курортне життя.

02.01.2022

Сніданок у готелі.

Вільний день або факультативна екскурсія на півдня «Ідеальне місто, монастир і ведмеді» (500 грн., у вартість включено вхідні квитки).

Переїзд у “міні Львів” – Жовкву. Це королівське місто, саме тут була резиденція польського короля Яна III Собеського. З часів Ренесансу мало що змінилося, тому в центрі Жовкви досить легко уявити життя і побут людей того часу.

Надалі ми з вами оглянемо історично важливу духовну святиню цієї місцевості – Крехівський монастир.

Наостанок ми познайомимось з незвичними мешканцями села Домажир – ведмедиками, які нині в безпеці та перебувають в місцевому реабілітаційному комплексі.

Приблизно о 16:00 повернення до Львова. Вільний час.

03.01.2022

Сніданок у готелі.

Виїзд на екскурсію «Львівщина давньоруська та космічна».

Спочатку ми відвідаємо село Звенигород, яке колись було центром давньоруського князівства в межах Львівщини. Ми не просто відвідаємо музей нового формату, яких в Україні ще немає, а завдяки технологіям ХХІ століття зможемо опинитись в ХІІ столітті на головній вулиці цього міста, оглянути княжий двір, палац і багато чого іншого.

Обід в Золочеві.

Наступним незвичним місцем нашого перебування буде центр космічного зв’язку. Незвично великі антени, які приваблюють своїми габаритами неподалік від Золочева відкриють свою космічну таємницю під час екскурсії. Ви дізнаєтесь про історію цього наукового центру та управління антенними системами; зробите незвичні світлини навколишньої місцевості з оглядового майданчика.

Переїзд до Києва. Прибуття орієнтовно о 23:00.

 

Додаткова інформація

Відправлення: о 07:00 від Південний ж / д вокзал Києва

У вартість входить:

  • Проїзд на туристичному автобусі по всьому маршруту
  • Екскурсії
  • Проживання у готелі
  • Сніданки

У вартість не входить:

  • Вхідні квитки
  • Факультативні екскурсії
  • Обіди

Партнер туру

Де проходить

Маршрут: Київ – Львів – Жовква – Київ

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг