Екскурсія в парк Олександрія + парк “Золотий фазан”

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
від 650грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Біла Церква – старовинне місто, що пережило практично всі масштабні повстання українського народу. А перлина цих місць – розкішний парк «Олександрія», рівних якому немає!

Під час туру ви побачите знамениту Олександрію і сучасний зоопарк з рідкісними тваринами. Одноденна поїздка відмінно підходить для сімей з дітьми.

Дата: За запитом, в будь-який день

Програма туру

О 8:00 виїзд з Києва (від метро Іподром).

Переїзд до міста Білої Церкви (час у дорозі близько 1,5 годин, залежить від насиченості руху на шляху).

Екскурсія парком “Олександрія” (1,5-2 години), який був названий на честь дружини гетьмана Франциска-Ксаверія Браницького, Олександри. Свого часу парк вважався одним з кращих в Європі. У парку знаходиться 25 водойм, 2500 видів рослин, зокрема з Південної Америки, Китаю і Японії. У центрі парку – велика галявина, від якої на 20 км розбігається мережа алей, прикрашених парковою архітектурою і скульптурою: “Романтичні руїни”, “Китайський місток”, джерело “Лев”, колонада “Луна” з унікальною акустикою: слово, сказане пошепки в одному кінці колонади, можна почути в протилежному. Особливо мелодійно в колонаді звучать класичні композиції, тому рекомендуємо на хвильку затриматись та послухати їх.

Вільний час для самостійної прогулянки та на обід або пікнік (на території парку є кафе).

Прибуття до біопарку “Золотий фазан”. У звіринці безліч цікавих і веселих мешканців, яких можна побачити лише тут. Вас здивує білий верблюд і рідкісне видовище – кенгуру-альбіноси. Посмішать верткі капуцини і лемури. У водойми ви зустрінете єнота-полоскуна і прослідкуйте за процесом прання. Звичайно ж, тут є золотий фазан, схожий на яскраву іграшку, але він не самотній – в парку ще 20 видів його побратимів.

Вільний час для прогулянки і фотографування з мешканцями парку.

Орієнтовно 19:00 повернення до Києва.

 

Додаткова інформація

Вартість туру: 650 грн.

У вартість включено:

  • транспорт;
  • екскурсії по програмі.

У вартість не включено:

  • вхідні квитки.

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг