Таємниці Поділля і Гайдамацький Яр (3 дні)

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
від 3300грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Розкрийте таємниці Поділля в триденному автобусному турі. Вас чекають місце сили – Буша і Бушанській заповідник, Скельний Храм, Гайдамацький Яр, Лядовський Свято-Усікновенський монастир і інші цікаві місця України.

Дата: За запитом, в будь-який день

Програма туру

Збір групи і початок подорожі

Виїзд в екскурсії з Києва від залізничного вокзалу “Південний” о 08:00.

1-й день

Переїзд в Браїлів. Ви побачите старовинний костел і монастир тринітаріїв, який згодом був перетворений в православний Троїцький, і Свято-Троїцьку церкву.

Побуваєте ви і в музеї П.Чайковського . Композитора пов’язує з Браиловом цікава історія. Маєток, в якому зараз розташований музей, належало багатому промисловцеві фон Мекку. Його дружина Надія була палкою прихильницею композитора. Вони часто листувалися, Чайковський приїжджав і гостював у маєтку, надихаючись на нові твори. Однак при цьому вони ніколи не бачилися. Як це можливо – дізнаєтеся на екскурсії.

Переїзд в Бар. Ви дізнаєтеся, що об’єднує це українське місто з італійським Барі і міланської принцесою Бона Сфорца. Помилуєтеся одним з найкрасивіших костьолів Поділля – костелом Святої Анни в неоготичному стилі.

Обід.

Тур продовжиться поїздкою в Шаргород з його костелом Святого Флоріана Шарого, в честь якого і названо місто. Костел дійшов до наших днів з XVI століття майже без змін.

В кінці дня вас чекає село Мурафа. Серед пам’яток якого костел Непорочного зачаття Пресвятої Діви Марії в стилі бароко з обробкою інтер’єру XVIII-XIX ст., Монастирський корпус келій.

Трансфер в Могилів-Подільський. Заселення в готель. Вільний вечір.

Місто, заснований волоським феодалом І.Могілой, був найбільшим на Поділлі і одним з найжвавіших центрів торгівлі та ремесел. За п’ять століть він переживав і злети, і падіння, кожен з яких міняв його вигляд.

2-й день

Тур по Україні: Буша - тур-практика по розкриттю жіночої Сили

Сніданок.

Екскурсія в село Буша. Незважаючи на компактні розміри, кількість пам’ятників на його території може позаздрити будь-який великий місто! Кожен період історії України залишав тут свої характерні сліди. Ви побачите залишки трипільських, скіфських, черняхівських поселень, древній скельний храм з загадковим барельєфом V-XVI ст. аналогів якого у світі не існує, залишки давньоруського міста XI-XII ст. Залишки фортеці XVI-XVII ст. і підземель, міську ратушу XVI ст., середньовічне кладовище XVII-XIX ст. і парк кам’яної скульптури ХХ ст.

Обід.

Екскурсія в Гайдамацький Яр. Заповідне урочище – геологічний пам’ятник природи, місце, здавна оповите легендами. Ви дізнаєтеся, за що воно отримало свою назву. Химерні скелі, ніби скульптури, скам’янілі міфічні істоти або дивні композиції, печери, дубово-буковий ліс, річка … Це казкове місце можна залишити без уваги.

Поїздка по мальовничій долині Дністра в невелике, але старовинне село Лядова. На горі, що піднімається над селом, знаходиться один з найдавніших православних скельних монастирів: Усікновенський чоловічий монастир .

Тур по Україні: Буша - тур-практика по розкриттю жіночої Сили

Повернення в готель. Вільний вечір і відпочинок.

3-й день

Сніданок.

Переїзд в село Печера на зелених берегах Південного Бугу. Ряд архітектурних перлин продовжить мавзолей-усипальниця роду Потоцьких в парку з віковими липами, побудована в романському стилі за проектом Владислава Городецького.

екскурсія в Тульчин. Ви побачите розкішну садибу Станіслава Фелікса Потоцького за проектом французького архітектора Лакруа. Ансамбль “Тульчинського Версаля” включав вишуканий палац, два бічних флігелі, театр, стайні (не збереглися), манеж, лазні, оранжереї та інше. Палац Потоцьких вважають кращим зразком класицизму в Україні.

Обід.

Екскурсія в Немирів і його головна прикраса: палац графині Щербатової, побудований в неокласичному стилі в XIX-XX ст. на місці палацу Потоцьких. У нього був розбитий парк на 85 гектарів. Зараз палац є санаторієм, дендропарк нараховує близько 160 видів дерев і чагарників, прекрасні статуї, каскадні озера …

Останній пункт в нашому насиченому турі – місто Вороновиця . Тут розташований палац Грохольських, побудований в XVIII в. польським меценатом і політичним діячем Ф.К. Грохольським. У XIX ст. палац належав А. Ф. Можайському, офіцеру морського флоту і талановитому винахіднику, який спроектував тут один з перших в світі літальних апаратів. У його честь в палаці створили музей історії авіації. Одна з кімнат палацу присвячена видатному українському кобзареві Перепелюк Володимиру Максимовичу.

Повернення до Києва орієнтовно о 23:00 на Південний ж/д вокзал.

& Nbsp;

Додаткова інформація

Вартість туру:

  • двомісне розміщення – 3300 грн.
  • одномісне розміщення – 3900 грн.

У вартість входить:

  • трансфер Київ – Буша – Лядова – Київ,
  • супровід по всьому маршруту,
  • 2 сніданки і 3 обіди,
  • проживання в готелі,
  • вхідні квитки на об’єкти,
  • страховка.

Де проходить

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг