Від Маняви до Драгобрату – тур по Карпатам зі Львова

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
від 3390грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Комфортабельний трансфер зі Львова до Маняви, екскурсія по легендарному монастирю і до одного з найкрасивіших водоспадів. Також в програмі туру:

 • церква, внесена до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО;
 • маловідоме, але дуже мальовниче озеро, де навіть влітку вода крижана;
 • пішохідні прогулянки;
 • чисте повітря і суцільна краса.

Завершує пригоди дегустація пива в Квасах.

Дата: За запитом, в будь-який день

Програма туру

1 день

Виїзд зі Львова (08:00) – Манява (екскурсія монастирем, обід і огляд водоспаду) – Ясіня (огляд церкви, поселення в готелі о 20:30, вечеря).

2 день

Сніданок і виїзд (08:00) – Ясіня (автомобільний підйом на Драгобрат , підйом на вершину Стіг канатно-крісельної дорогою, автомобільний переїзд до гірського озера Герашаска) – Кваси (дегустація живого пива і обід) – Львів (повернення о 23:00).

Детальний опис екскурсійних об’єктів:

Манява. Тут на березі річки Манявки розташований один з найбільших духовних центрів Західної України – “Український Афон”. Історико-архітектурний заповідник “Скит Манявський”, був заснований як монастир-скит в мальовничому куточку Карпат вихідцем з Афону Йовом Княгинецький (1606.). За часів розквіту Скиту підкорялося 556 монастирів Східної Європи. Зараз тут Манявський Хресто-Воздвиженський чоловічий монастир УПЦ КП. Віруючі можуть помолитися в багатьох храмах, а також відвідати “Блаженний камінь” – цілюще джерело, яке б’є з каменю-пісковику і вода якого має такі властивості, як води Лурд.

Манява

Неподалік від скиту знаходиться “Манявський водоспад”, який є одним з найкрасивіших і найвищих в українських Карпатах. Він прорізає тверді Горганським породи, а вода падає з висоти близько 20 метрів.

Ясіня. “Гуцульська столиця”, селище розташоване між карпатськими хребтами Чорногора і Свидовець на берегах норовливої ​​Чорної Тиси. Відомим на весь світ Ясіня стало завдяки шедевру гуцульської дерев’яної архітектури церкви Вознесіння Господнього (1824), т.зв. “Струківська церква”, яка занесена в список світової спадщини ЮНЕСКО.

Ясіня

Драгобрат. Кліматичний курорт, розташований на схилах Свидовця, одного з найвищих карпатських хребтів на висоті 1300-1700м. За допомогою канатно-крісельної дороги можна піднятися на гору Стіг (1707м), з якої відкриваються одні з найкрасивіших панорам в Українських Карпатах.

Драгобрат

Особливо зачаровує своєю красою льодовикове озеро Герашаська (Догяска), який розташований в чаші серед гірських вершин, на висоті 1577 метрів і є одним з найбільш мальовничих озер України.

Кваси. Центр закарпатського ліжникарства, здавна славиться своїми “квасними” (кислими) водами. Шанувальників міцних напоїв чемно запрошує гуцульська пивоварня, де можна побачити процес виробництва і продегустувати освіжаюче і ексклюзивне пиво, яке вариться з чеських і німецьких інгредієнтів на воді з високогірного карпатського джерела.

Кваси

Додаткова інформація

Вартість: 895 грн.

У вартість входить:

 • проїзд комфортабельним автобусом,
 • проживання,
 • супровід гіда-екскурсовода,
 • екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах,
 • страхування на час подорожі.

У вартість не входить і додатково оплачуються:

 • вхідні квитки в туристичні об’єкти,
 • харчування, дегустації,
 • трансфер Ясиня-Драгобрат-Герешаска.

Вартість вхідних квитків, дегустацій і трансферів:

 • церква в Ясіня – добровільна пожертва;
 • трансфер Ясиня-Драгобрат-Герешаска на машинах ГАЗ-ЗІЛ в обидві сторони 170 грн. / Чол;
 • підйом на канатно-крісельній дорозі на гору Драгобрат: 60 грн. / Чол.
 • екскурсія та дегустація п’яти сортів пива в Квасах: 60 грн. / Чол.

Проживання: відбувається в готелях селища Ясіня, номери: 2-х і 3-х місні.

Де проходить

Маршрут: Львів – Манява – Ясиня – Драгобрат – Кваси – Львів

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг