Отримайте консультацію

експерта з відпочинку

(Понеділок-п'ятниця з 10:00 до 19:00)

ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН

Тури в Карпати

ПОДИВІТЬСЯ, ЯКІ ПОДІЇ НА ВАС ОЧІКУЮТЬ

Відпочинок в Карпатах – екскурсії, путівки, тури в Карпати 2020

Тури в Карпати – один з найпопулярніших способів провести відпустку. Саме в гори прагнуть мешканці галасливих міст, мріючи про чистому повітрі і неповторних красу природи.

Популярністю користуються тривалі путівки, тури по Україні на вихідні, одноденні екскурсійні поїздки і програми, прив’язані до свят і заходів.

Відпочинок в Карпатах, ціни якого цілком демократичні, підходить для романтичних подорожей, поїздок з друзями, сімейного відпочинку і навіть дозволяє відмінно розслабитися на самоті.

Тури вихідного дня в Карпатах

Зовсім не обов’язково чекати основної відпустки, щоб насолодитися відпочинком в Карпатах. Популярна тенденція – тури вихідного дня , доступні в будь-який час року, в тому числі і взимку .

Такий формат має кілька переваг:

  • Насичені вихідні, що дозволяють відволіктися від робочих буднів і добре відпочити;
  • Велика кількість вражень за короткий термін;
  • Можливість відвідати якомога більше цікавих місць Західної України , постійно вибираючи різні маршрути і путівки в Карпати;
  • Приплив енергії та бадьорості, поліпшення самопочуття;
  • Відсутність проблем з оформленням відпустки або відгулів;
  • Доступна вартість, адже тури вихідного дня в Карпатах впишуться навіть в скромний бюджет.

Програми турів в супермаркеті відпочинку та розваг relax) різноманітні. Любителі тиші і спокою зможуть насолодитися природою, а шанувальники активного відпочинку – насиченою екскурсійною програмою, розписаної з ранку до вечора.

Переваги відпочинку на свіжому повітрі Карпат

Тури в Карпати влітку 2020 року – це порятунок від виснажливої спеки. Але особливість гірській місцевості в відсутності сезонності відпочинку. Основний наплив туристів припадає на літо і зиму, але і в інший час тут завжди знайдеться, чим себе зайняти.

Відпочинок в горах – це екскурсії в Карпати, прогулянки на природі, полювання та риболовля, дослідження місцевих визначних пам’яток, квадроцикли, велосипеди та багато іншого. Саме тут – мальовничі водоспади, крижані гірські річки та озера, незаймані куточки природи і неповторний місцевий колорит.