Вихідні в українському Парижі. Тури в Чернівці (2 дні)

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
від 1390грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
02.10.2021

Чернівці – український Париж. Це місто вважається другим культурним центром країни, після Львова . З історичним центром Буковини пов’язане життя багатьох діячів української, австрійської, румунської, єврейської культур. Особливої ​​уваги заслуговує архітектура Чернівців – на державному обліку в історичній частині міста знаходяться 602 пам’ятки архітектури, 25 з яких загальнонаціонального значення.

У Чернівцях Ви побачите легендарні будівлі, які відомі не тільки в Україні, але за її межами. Будинки-близнюки, промисловий музей, собор Святого Духа, єзуїтський костел «Серце Ісуса». Відвідайте вірменську католицьку церкву Петра і Павла, греко-католицьку церкву Успіння Пресвятої Богородиці і звичайно ж знаменитий Чернівецький Національний університет (колишню резиденцію буковинських митрополитів). Один з найбільш душевних і приємних турів по Україні!

Дата: 02.10.2021, 15.10.2021, 30.10.2021, 13.11.2021, 27.11.2021, 11.12.2021

Програма екскурсії:

День 1

Рекомендований поїзд №117 прибуває до Чернівців. Зустріч з гідом о 07:30. Трансфер в готель.

Заселення в готель (заселення за правилами готелю з 14:00, якщо номера вільні – заселення за часом прибуття). Трансфер в центр міста для початку екскурсійної програми.

Чернівці – один з небагатьох міст України, який може позмагатися зі Львовом по красі і кількості архітектурних пам’яток. Історична забудова старого міста збереглася практично недоторканою з кінця позаминулого століття.

Чернівці – це не тільки будівлі, але і приголомшливої ​​краси площі. Разом вони створюють неповторний архітектурний ансамбль, кожен з яких відображає певну епоху історії міста. Перша на маршруті Турецька площа – найдавніша в Чернівцях. Далі – площа Святого Хреста, де розташовані будинок генерала, римо-католицький костел Святого хреста, будинок-корабель, будинок ополоника. Ви відвідаєте і площа Філармонії (церква Святої Параскеви, легендарна Філармонія). Театральна площа міста зустріне Вас єврейським народним домом, палацом торгівлі та ремесел, будинком румунської культури.

Головна вулиця міста Чернівці – вулиця Ольги Кобилянської . Століттями ця вулиця вважається окремим елітним районом, сьогодні тут також розташовані солідні ресторани, дорогі магазини, музеї.

Серед пам’ятників архітектури Чернівців особливе місце посідає колишня Резиденція православних митрополитів Буковини і Далмації, де зараз знаходиться Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича . Митрополитська резиденція була побудована в 1882 році і сьогодні радує око вишуканим архітектурним стилем.

Об’єкт входить до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

У Вас буде можливість оглянути семінарський корпус, церкву Трьох Святителів, палац і парк митрополита, побувати у відновленому після пожежі 1944 р Мармуровому залі, побачити автентичні розписи художників Е. Максимовича та Е. Бучевського, послухати бій курантів на башті школи псаломщиків. Перебування в резиденції – це хвилини гармонії духу і серця, дотик до вічної нетлінні.

Після екскурсії – можливість провести цей вечір як заманеться. Не полінуйтеся прогулятися вечірніми Чернівцями.

День 2

Сніданок у готелі.

Другий день буде не менш захоплюючим. Ви побачите Центральну площу (трубач на площі), Соборну площу , будинки-близнюки, собор Святого Духа , єзуїтський костел Серце Ісуса, пам’ятник Францу Йосифу , вірменську католицьку церква Петра і Павла , греко-католицьку церква Успіння Пресвятої Богородиці та багато іншого …

Вільного часу залишиться рівно стільки, щоб насолодитися тихим недільним вечором, десь в затишному кафе.

Рекомендовані поїзди для повернення до Києва: 118, 382.

Тур в Чернівці – відмінний варіант відпочинку на вихідні з друзями і чи коханою людиною. Ви можете замовити його прямо зараз, онлайн, і вже в цей уїк-енд відправитися в незабутню подорож!

Додаткова інформація

Тривалість: 2 дня

Початок: 7:30 Чернівці, ж / д вокзал, трансфер в готель

Вартість:

 • При 2-х місцевому проживанні в готелі – 990 грн. / Чол.
 • При одномісному проживанні в готелі – 1240 грн. / Чол.

Що входить у вартість:

 • зустріч на залізничному вокзалі в Чернівцях;
 • трансфер в готель;
 • проживання в готелі (1 ніч) Буковина / Георг Палац / Магнат Люкс / Георг Палац Голд / Панський двір (за наявністю місць);
 • сніданок в готелі в 2 день;
 • 2 екскурсії;
 • страховка.

У вартість не включено:

 • проїзд до / з Чернівців;
 • проїзд громадським транспортом;
 • додаткове харчування;
 • додаткові екскурсії;
 • особисті витрати.

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг