За Полтавщині через Сорочинський ярмарок. Гоголівська Полтавщина (3 дні)

Економте час на відпочинок: бронюйте, оплачуйте онлайн і отримуйте швидке підтвердження і електронні квитки на свій e-mail.
від 3100грн.
переглянути способи оплати >
ГАРАНТІЯ НИЗЬКИХ ЦІН
За запитом, в будь-який день

Ексклюзивна, єдина в цьому році, екскурсія “Гоголівська Полтавщина” пройде в дні Сорочинському Ярмарку , з 25 по 27 серпня 2018 року .

Унікальна можливість побувати на історичній ярмарку у Великих Сорочинцях і своїми очима побачити місця, описані в безсмертних творах Миколи Васильовича Гоголя.

Дата: За запитом, в будь-який день

Програма туру

1 день

Виїзд з Києва від станції метро Харківська о 08:00 в Великі Сорочинці . Відвідування всесвітньо відомої Сорочинського ярмарку.

На території ярмарку Ви можете придбати різноманітні товари (від української кераміки і свічок ручної роботи до китайського чаю і автомобілів :), спробувати страви Полтавщини (миргородські вареники, полтавські галушки, домашню буженину …), взяти участь в майстер-класах та взяти автограф у самого Миколи Васильовича Гоголя 🙂

Переїзд в Полтаву. Поселення в готель.

2 день

Сніданок. Екскурсія по місту, під час якої Ви побачите Круглу площу, краєзнавчий музей, Соборну площу, Білу Альтанку, пам’ятник полтавській галушці, садибу І. Котляревського, Успенський Кафедральний Собор.

Переїзд до поля грандіозної Полтавської битви. Екскурсія в музей Полтавської битви.

Обід в кафе.

Переїзд до столиці українського гончарства Опішне . Це чудове місце, де Ви зможете побачити цілий парк скульптур з глини: зворушливих і витончених, смішних і дотепних. Відвідування музею кераміки і вільний час, який можна провести за ліпленням або розписом керамічних виробів. Переїзд на сувенірний ринок – покупка кераміки і сувенірів.

Переїзд в Диканьку , в місце реальних героїв повісті Гоголя “Вечори на хуторі біля Диканьки”. Знайомство з пам’ятками Диканьки.

Повернення в Полтаву. Вільний час в місті.

3 день

Сніданок. Виїзд в село Гоголеве – малу батьківщину великого українського письменника. Зворушлива і незвичайна екскурсія по будинку-музею Гоголя.

І знову переїзд до Великих Сорочинців. Ярмарок отшумела, всі роз’їхалися, ми ж відвідаємо Спасо-Преображенську церкву, в якій хрестили маленького Миколку (який згодом став Миколою Васильовичем) Церква здивує Вас своїм красивим різьбленим липовим іконостасом.

Обід.

Виїзд в курортне місто України – Миргород. Екскурсія по одному з найвідоміших курортів України з його прекрасним парком і знаменитої “калюжею”, описаної Миколою Гоголем.

Виїзд до Києва. Прибуття до 22:00.

Додаткова інформація

Тривалість: 3 дня / 2 ночі

Початок туру: 8:00, ст.м. “Харківська”, Київ

Вартість – 2390 грн.

У вартість входить:

транспортні послуги;
екскурсія Миргородом;
екскурсія в музей “Полтавської битви”;
екскурсія Полтавою;
екскурсія Диканьки;
екскурсія в музей «Гончарства» в Опішні;
екскурсія в музей “Ткацтва” в Решетилівці;
харчування: 2 сніданки;
проживання в готелі 2 дня;
страхування.

У вартість не входить:

обід у другий день;
Вхідні білети.

Доплата за одномісне розміщення – 800 грн.

Де проходить

Маршрут: Київ – Великі Сорочинці – Полтава – Опішня – Диканька – Гоголево – Миргород – Київ

Є питання?
Із задоволенням Вам допоможемо:


Служба підтримки:

063 443 99 09

Ми раді вашим дзвінкам з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг