Тури до Львова

ПОДИВІТЬСЯ, ЯКІ ПОДІЇ НА ВАС ОЧІКУЮТЬ

Тури до Львова з Києва: великий вибір, доступні ціни

Тури до Львову одні з найпопулярніших турів по Україні. Вже тільки одне перерахування «неофіційних» назв міста – «місто Лева», «маленький Париж», «місто серед дощів», «український Лондон», «українська культурна столиця», «серце Галицької землі» – дає зрозуміти, що кожен зможе відкрити для себе свій Львів. І кожен ваш приїзд він буде змінюватися, відкриваючись своєї нової, раніше незвіданою рисою.

Але Львів – це не застиглий історичний колос, «місто в собі», на тлі середньовічних вулиць кипить і вирує життя. Це місто з європейським духом і настроєм , тури до Львова з Києва – можливість на собі відчути дивне змішання сучасності і історії:

  • щорічно у Львові проводиться понад 100 фестивалів: джазу, вуличної музики, пива, пампушок, вуличного кафе, шоколаду тощо.
  • гастрономічні подорожі – у Львові вміють готувати і, головне, вміють це красиво подати. Тут можна знайти найрізноманітнішу кухню, але головне – це атмосфера, яка важливіше страв в меню
  • львівське кави і шоколад – вже заради цього варто приїхати до міста Лева
  • тематичні екскурсії – підземний Львів, середньовічна аптека, романтичний Львів і багато іншого
  • відвідування міста можна поєднати з екскурсіями в його передмістя – вони не менш мальовничі й привабливі.

Тури вихідного дня до Львова: проведіть незабутній уїк-енд

Туры вихідного дня до Львова – це можливість побродити по неповторним вуличках старого міста, кожна з яких наповнена власним колоритом. Львів – загадковий і казковий місто, в ньому ховається безліч таємничих і загадкових будинків і споруд, які ніби доповнюють один одного, створюючи цілісну ауру, яку можна відчути тільки тут. Історичні будівлі, музеї, палаци, пам’ятники і парки – це тільки видима, матеріальна сутність Львова, але його душа прихована в шелесті листя, в ароматі кави, що виривається з кнайп, в самому дусі історії, живому і неприборкане, який буде слідувати за вами. Кожен будинок, вуличка або дворик мають власні і неповторні історії та легенди родом з Середньовіччя.

Для підбирають тури до Львова ціна не стане обмеженням – завжди можна підібрати варіант «по кишені», адже вибирати можна від «зіркових» готелів до різноманітних (в тому числі і за вартістю) хостелів.

Купуйте тури до Львова на relax) – це місто треба побачити і відчути! А потім повторити знову!

Вибираючи тур по Україні , також рекомендуємо звернути увагу на тури на Волинь .

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг