ПОДИВІТЬСЯ, ЯКІ ПОДІЇ НА ВАС ОЧІКУЮТЬ

Екскурсії для іноземців по Києву – пішохідні та екскурсії на авто

Щорічно Київ відвідують тисячі туристів з інших країн, які приїжджають, щоб побачити Хрещатик, Майдан Незалежності, Києво-Печерську Лавру та інші пам’ятки самого зеленого міста Європи. І інтерес до столиці України з кожним роком тільки зростає. Якщо до вас приїжджають гості з-за кордону, важливо показати їм столицю в найкращої сторони. Тому замовляти екскурсії для іноземців по Києву краще в компанії з великим досвідом, в якій працюють досвідчені гіди.

Екскурсії для іноземців – найширший вибір маршрутів

Залежно від мети приїзду, іноземні туристи можуть вибрати такі екскурсії:

  • Оглядові пішохідні. Цей варіант ідеально підійде для гостей, вперше приїхали до Києва, які хочуть за короткий час побачити основні визначні пам’ятки, в числі яких: Золоті ворота, Софійський собор, Андріївський узвіз, Михайлівський собор і та інші пам’ятники культури і мистецтва.
  • Екскурсії на транспорті. Для тих, хто не любить довго ходити, relax) пропонує екскурсії на автомобілі, автобусі, теплоході і навіть на трамваї. В цьому випадку захоплююча екскурсія доповниться приємним проведенням часу.
  • Містичні і незвичайні. Якщо іноземний гість не в перший раз відвідує Київ, то йому буде цікаво побувати в місцях, про які не знають навіть корінні жителі міста, і дізнатися про них захоплюючі історії та легенди.

Екскурсії від relax) – для нас немає мовних бар’єрів

Всі екскурсії по Києву для іноземців проводяться зрозумілою для гостей мовою.

Гіди relax) event & travel service говорять і проводять екскурсії такими мовами:
англійською, німецькою, французькою, італійською, іспанською, польською, арабською, китайською.

Тому, якщо до вас приїжджають гості з-за кордону, можете бути впевнені, що ми забезпечимо їм гостинний прийом і спілкування рідною (для них) мовою.

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг