Отримайте консультацію

експерта з відпочинку

(Понеділок-п'ятниця з 10:00 до 19:00)

ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН
ПОДИВІТЬСЯ, ЯКІ ПОДІЇ НА ВАС ОЧІКУЮТЬ

Екскурсії для іноземців по Києву – пішохідні та екскурсії на авто

Щорічно Київ відвідують тисячі туристів з інших країн, які приїжджають, щоб побачити Хрещатик, Майдан Незалежності, Києво-Печерську Лавру та інші пам’ятки самого зеленого міста Європи. І інтерес до столиці України з кожним роком тільки зростає.

Екскурсії для іноземців – найширший вибір маршрутів

Залежно від мети приїзду, іноземні туристи можуть вибрати такі екскурсії:

  • Оглядові. Цей варіант ідеально підійде для гостей, вперше приїхали до Києва, які хочуть за короткий час побачити основні визначні пам’ятки, в числі яких: Золоті ворота, Софійський собор, Андріївський узвіз, Михайлівський собор і та інші пам’ятники культури і мистецтва.
  • Індивідуальні. Для іноземців, які вважають за краще гуляти по Києву у супроводі персонального гіда.
  • Екскурсії на транспорті. Для тих, хто не любить довго ходити, relax) пропонує екскурсії на автомобілі, автобусі, теплоході і навіть на трамваї. В цьому випадку захоплююча екскурсія доповниться приємним проведенням часу.
  • Містичні і незвичайні. Якщо іноземний гість не в перший раз відвідує Київ, то йому буде цікаво побувати в місцях, про які не знають навіть корінні жителі міста, і дізнатися про них захоплюючі історії та легенди.

Екскурсії від relax) – для нас немає мовних бар’єрів

Всі екскурсії для іноземців проводяться на зручному для гостей мовою. Наші гіди не тільки кращі в своїй справі, але ще й чудово розмовляють англійською, німецькою, французькою, польською та іншими мовами. Тому можете бути впевнені в тому, що вас чекає не тільки безліч захоплюючих місць, а й історії, розказані на вашій рідній мові.

Замовивши екскурсію у нас, ви відвезете з Києва тільки приємні враження від візиту!