Майстер-класи з малювання

ПОДИВІТЬСЯ, ЯКІ ПОДІЇ НА ВАС ОЧІКУЮТЬ

Живопис і мистецтво – майстер-класи з малювання в Києві

Живопис з’явився ще в доісторичні часи. Стародавні люди за допомогою малюнків намагалися розповісти про своє життя і вірили в магічну силу зображень. Їхні картини – це магія, відображена на камені, спосіб привернути удачу і задобрити вищі сили.

Пройшли тисячоліття, але до сих пір магія малюнка не втрачає свою владу над нами. Картини створюють настрій, дарують нові ідеї, передають емоції або просто дарують насолоду від споглядання прекрасного.

Майстер-класи з малювання від relax) допоможуть вам стати чарівником і передавати за допомогою олівця і пензля настрій, почуття, мрії.

Ви самі можете вибрати уроки живопису, які вам більше до душі:

  • живопис олією
  • малювання аквареллю
  • створення картин за допомогою кави
  • петриківський розпис
  • вітражна живопис
  • малювання олівцями.

За допомогою цих та інших матеріалів ви зможете створити неповторне фантазійне полотно, пейзаж, портрет, натюрморт або зробити копію улюбленої картини, якої хотіли б прикрасити свій будинок.

Майстер-класи з малювання – для всієї родини

Уроки живопису – це спосіб довести, що немає людей, які не вміють малювати. Майстер-класи з малювання та книжкової ілюстрації для дітей, заняття для початківців художників будь-якого віку і тих, хто вже опанував ази живопису – на наші заняття можна приходити всією родиною.

Дітвора отримає унікальну можливість познайомитися з основними правилами малювання і створення композиції, проілюструвати улюблену книжечку і зобразити те, що раніше не вдавалося. Для дорослих уроки живопису – чудовий спосіб виплеснути емоції, зняти стрес, забути про все на світі і зануритися в світ творчості.

На майстер-класі вам нададуть всі необхідні матеріали та інструменти. Вам потрібно взяти з собою тільки гарний настрій і натхнення.

Якщо ви відвідаєте майстер-класи з малювання relax), гарантуємо вам відмінний настрій, море вражень і нову оригінальну картину на стіні!

Розробка сайту:

веб-студія Simplify

Просування і розвиток:

діджитал агенція Контент-Маркетинг